HESABIM
Üye Ol

Keşan Emniyet Müdürü Mehmet Tekin Yenimescit Akademi’nin Konuğu Oldu

Keşan Emniyet Müdürü Mehmet Tekin Yenimescit Akademi’nin Konuğu Oldu

1 Şubat 2019 Cuma günü akşamı Keşan Eğitim ve Dayanışma Federasyonu’nun Yenimescit Akademisi Gecesi’ne Keşan Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, ailesi ile birlikte konuk oldu. Federasyon Başkanı Hasret Dinç konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı. “Yine Bir Gecemizi Düzenledik Bu Geceye Katılan Değerli Emniyet Müdürümüz Mehmet Tekin ve Ailesine Çok Teşekkür Ederim. Keşan Eğitim ve Dayanışma...

Haberin Tarihi: 2 Şubat 2019 - Okunma Sayısı:699 defa okundu.
1 Şubat 2019 Cuma günü akşamı Keşan Eğitim ve Dayanışma Federasyonu’nun Yenimescit Akademisi Gecesi’ne Keşan Emniyet Müdürü Mehmet Tekin, ailesi ile birlikte konuk oldu.
Federasyon Başkanı Hasret Dinç konuyla ilgili olarak şu açıklamayı yaptı.
“Yine Bir Gecemizi Düzenledik Bu Geceye Katılan Değerli Emniyet Müdürümüz Mehmet Tekin ve Ailesine Çok Teşekkür Ederim. Keşan Eğitim ve Dayanışma Federasyonu YENİMESCİT AKEDEMi Gurubu  Olarak Çalışmalarımızın Gün Geçtikçe Genişlemesini Görmek Bizler İçin Sevindirici ve İlerisi İçin Umut Vericidir.   Müdürümüz İle Yaptığım Görüşmede Hazırlanılan Konsepti Çok Beğendiğini Sunulan Gösteriden Çok Keyif Aldığını Yapılacak Çalışmalarda Destek Olabileceklerini Söyledi .
Bunları Duymak Onur Verici Oldu. Keşan Eğitim ve Dayanışma Federasyonu Yenimescit Akedemi Gurubu Kültür Sanat Etkinliklerine Devam Edecek, Gün Geçtikçe Çok Daha Farklı İşlere İmza Atacağız.
Bu Konuda Özel Bir Sorumluluk Alan Dündar Gülgün Ve Diğer  Arkadaşlarımıza Teşekkür Ederim”

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı