Güncel

Keşan FM, 6 Şubat’ta Tekel Meydanı’nda stand açacak.

Keşan FM,  6 Şubat’ta Tekel Meydanı’nda stand açacak.

Türkiye genelinde bu yıl 4.sü düzenlenen “Sihirli Mikrofon Radyo Ödülleri”nde, “Yılın En İyi Yerel Radyosu” kategorisinde aday olan Keşan FM, halkın verdiği oylarla yılın en iyisi olma yolunda ilerliyor.

unnamed

Keşan FM, 20 –22 Ocak 2016 tarihleri arasında yapılan ön elemeyi geçerek, Türkiye genelinde 890 yerel radyodan, ön elemeyi geçen 50 radyo arasında yerini almıştı. 26 Ocak’ta başlayan ve  09 Şubat’ta sona erecek ikinci oylamada zirveyi hedeflediklerini kaydeden Keşan FM Koordinatörü İbrahim Dağ, “Keşan FM, aynı kategoride bulunan diğer 49 radyoyu geride bırakarak yılın en iyisi olacak. Biz buna inandık. Keşan, yeni marka değerlerle ülke genelinde adından söz ettirecek. Keşan markalaşacak. Halkımızın bu yolda bize destek vereceğine, Keşan’ı, Keşan FM’i zirveye taşıyacağına, Keşan’a yeni bir marka değer katacağına inancımız tamdır.” şeklinde konuştu.

KEŞAN FM STANDI YARIN, TEKEL MEYDANI’NDA…

Keşan halkının, Keşanlıların, Keşan FM dinleyicilerinin, sihirli mikrofon sayfasından oy kullanabildikleri gibi oy kullanmak isteyenler için alacakları onay kodlarının da, cep telefonlarından ücretsiz SMS ile gönderilmek üzere, kendilerine ileterek oy kullanmalarına katkıda bulunduklarını ifade eden İbrahim Dağ, “Konu hakkında detaylı bilgi almak isteyen dinleyicilerimiz, 6 Şubat Cumartesi günü Tekel Meydanı’nda, Keşanspor Düğün Salonu’nun meydana bakan tarafında kurulacak ve saat 11.00 ile 16.00 arasında sabit kalacak standımıza uğrayabilir, oylarını kullanabilirler.” dedi.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL