Keşan FM Münazara Turnuvası’nın galibi 4 Ocak’ta belli olacak

kesanpostasi
Okuma Sayısı:226

Keşan FM, Kesanonline ve Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü iş birliğinde gerçekleştirilen ve 26 Ekim 2019’da başlayan “Liseler Arası Münazara Turnuvası”nda 4 Ocak 2019 Cumartesi günü , Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi’nin münazara takımları finalde karşılaşacak ve jürinin değerlendirmesi sonucu yarışmanın galibi açıklanacak.

Eleme usulü gerçekleştirilen turnuvaya; Keşan Fen Lisesi, Batı Koleji, Doğru Cevap Koleji, Final Akademi Okulları, Keşan Anadolu Lisesi, Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi, Keşan İlhami Ertem Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi ve Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi, bir danışman öğretmenleri ve 3’er kişiden oluşan ekipleri ile katıldı.

Öğrenciler her hafta farklı bir konuyu ele aldı ve argümanlarının da desteği ile savundukları fikirler için mücadele etti. Keşan Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi ile Özel Keşan Uğur Anadolu Lisesi münazara takımlarının karşı karşıya geleceği bugünkü müsabakada konu; “Turizmin gelişmesinde eğitim paradan daha önemlidir.” olacak.

Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Anıl Çakır’ın sunduğu Münazara Turnuvası’nın Jüri Heyeti’nde; Keşan İlçe Milli Eğitim Müdürlüğü Şube Müdürü Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Harun Büker, Keşan Yusuf Çapraz Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni İbrahim Onaran ile Keşan Mesleki Teknik ve Anadolu Lisesi Türk Dili ve Edebiyatı Öğretmeni Onur Balcı görev alıyor.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.

Next Post

Kunduracılar Çarşısı’nın tarihi dokuya uygun olarak yenilenmesi projesinde ilk kazma vuruldu

  Keşan Belediyesi, Keşan’ı yeni bir renk ve […]