HESABIM
Üye Ol

Keşan FM’den Saros Turu

Keşan FM’den Saros Turu

Keşan FM’in kuruluşunun 25.yıldönümü nedeniyle 1 Eylül 2018 Cumartesi günü Saros Tekne Turu düzenlendi. Saat 09.00’da Keşan’dan haereketle başlayan tura Keşan FM Müdürü İbrahim Dağ ile program yapımcıları ve basın mensupları katıldılar. Sultaniçe Limanı’ndaki teknede  yerlerin alanlar buradan Enez’e doğru hareket etti. İlerleyen bölümlerde bir koyda demirleyen teknedeki konuklar Saros Körfezi’nde yüzerek denizin mükemmelliğinin farkına...

Haberin Tarihi: 1 Eylül 2018 - Okunma Sayısı:1197 defa okundu.

Keşan FM’in kuruluşunun 25.yıldönümü nedeniyle 1 Eylül 2018 Cumartesi günü Saros Tekne Turu düzenlendi.

Saat 09.00’da Keşan’dan haereketle başlayan tura Keşan FM Müdürü İbrahim Dağ ile program yapımcıları ve basın mensupları katıldılar.

Sultaniçe Limanı’ndaki teknede  yerlerin alanlar buradan Enez’e doğru hareket etti.

İlerleyen bölümlerde bir koyda demirleyen teknedeki konuklar Saros Körfezi’nde yüzerek denizin mükemmelliğinin farkına vararak “Deniz harika, suyun dibini görebiliyorsunuz. Saros Körfezi gibi bir denize sahip olduğunuz için çok şanslısınız” şeklinde konuştular.

TRT Başspikeri Hafize Okan’da Keşan FM’in 25.Kuruluş yıldönümünün harika geçtiğini ve müthiş 2 gün yaşadığını belirterek “Ankara’ya döndüğümde Keşan ve Keşan FM’le ilgili anlatacak çok anılarım olacak. Bizi burada müthiş bir şekilde ağırladılar. Bu nedenle başta Sayın Tolga Mercan olmak üzere İbrahim Dağ ve tüm Keşan FM çalışanlarına çok çok teşekkür ederim. “dedi.

Tekne turunda konuşan Dağ’da, düzenlenen  Diksiyon – Beden Dili – Etkili İletişim Konferansı’na eğitimcilerin katılmamasına üzüldükklerini belirterek ” Keşan FM in 25.kuruluş yılında bizce Keşan da değil, Trakya da değil, Marmara bölgesinde değil Türkiye’mizde bir ilki gerçekleştirdiğimizi ön görüyoruz. Çünkü yerel radyoyuz. Bölgemizi ve sektörümüzü daha ileriye götürmek için çalışıyor bundan sonrada yılmadan ve yorulmadan bunu devam ettirmek istiyoruz. Siz  değerli dostlarımız, değerli müşterilerimiz, değerli çalışan ve programcılarımız ve olmazsa olmaz dinleyicilerimiz ile birlikte her zaman olduğu gibi ” hayatın ritmini yakalamak için Radyonuza Yakın Olun ” diyoruz.” şeklinde konuştu.

Tekne Turu saat 14.00 sıralarında sona erdi.

REKLAM

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı