HESABIM
Üye Ol

Keşan Gençlik Merkezi Okur-Yazar Buluşması

Keşan Gençlik Merkezi Okur-Yazar Buluşması

Bakanlığımız Kitap Okuma Halkaları ve Okur Yazar Buluşmaları kapsamında gençlerimiz bu ayda Araştırmacı Yazar Samet ÖZTÜRK ile bir araya geldi. Kitap Kafemizde gerçekleştirilen Okur-Yazar buluşmamızda; “Kitapların dünyası, Editörlük, Yazarlık, Kütüphaneler ve verimli bir zaman yönetimi gibi konuları araştırmacı yazar Samet ÖZTÜRK’ ün akıcı ve mükemmel yorumu ile dinledik. Projedeki ana hedef; Okur-Yazar buluşmaları ile gençlerin...

Haberin Tarihi: 1 Aralık 2018 - Okunma Sayısı:364 defa okundu.

Bakanlığımız Kitap Okuma Halkaları ve Okur Yazar Buluşmaları kapsamında gençlerimiz bu ayda Araştırmacı Yazar Samet ÖZTÜRK ile bir araya geldi. Kitap Kafemizde gerçekleştirilen Okur-Yazar buluşmamızda; “Kitapların dünyası, Editörlük, Yazarlık, Kütüphaneler ve verimli bir zaman yönetimi gibi konuları araştırmacı yazar Samet ÖZTÜRK’ ün akıcı ve mükemmel yorumu ile dinledik.

Projedeki ana hedef; Okur-Yazar buluşmaları ile gençlerin sosyal ve kültürel donanımlarına katkı sağlamak, gençlerin kitap okumayı alışkanlık haline getirmelerini ve kitapları sevmelerini sağlamak, gençleri; sevdikleri ve tanımak istedikleri yazarlar ile bir araya getirmektir.

            Her ay düzenli olarak yaptığımız ve yapacağımız bu etkinliğimize tüm gençlerimizi ve Keşan Halkını bekliyor, emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı