Manşet Spor

Keşan Gençlik son Antrenmanını yaptı…

Keşan Gençlik son Antrenmanını yaptı…

Erdoğan DEMİR-Düzce’den bildiriyor..

(Videolu Haber)

 

Düzce’de düzenlenecek Türkiye 3.Ligi Bayanlar Terfi Ligiş’ne katılacak olan Keşan gençlik takımı, 13 Nisan 2013 Cumartesi günü oynayacakları Kocaeli DSİ karşılaşması öncesi 12 Nisan 2013 Cuma günü akşamı saat 20.30’da 18 Temmuz Spor Salonu’nda son antrenmanını yaptı.


IMG_0621 - Kopya IMG_0622 - Kopya

Antrenör Tayfun Pişiren nezaretinde sürdürülen çalışma yaklaşık 1 saat sürdü.

www.kesanpostasi.com  olarak bizlerde Düzce’deki karşılaşmalar boyunca takımımızın yanında olarak oynayacağı karşılaşmalar siz okurlarımıza görüntülü olarak aktaracağız ve takımımızla ilgili son gelişmeleri sizlerle paylaşacağız.

 

 

ESRA İŞCAN TEDAVİ GÖRDÜ

12 Nisan 2013 Cumartesi günü akşamı rahatsızlanan Esra İşcan, diş ağrısı nedeniyle Düzce Devlet Hastanesi Acil Servisi’nde tedavi gördü.

İşcan’ın maçta oynayıp oynayamayacağı maç saatinde belli olacak.

SON MAÇ TOPLANTISINI DA YAPTILAR…

IMG_6334

Antrenör Tayfun Pişiren Keşan Gençlik takımı oyuncuları ile birlikte 13 Nisan 2013 Cumartesi günü oynayacakları Kocaeli DSİ maçı öncesi bir toplantı yaparak maçla ilgili son düşüncelerini aktardı.


KEŞANLI ÇETİN KOÇ’A TEŞEKKÜR

Öte yandan Keşan Gençlik ve Spor kulübü Voleybol Şube Sorumlusu Harun Akkaya ile Menejer Emel Pehlivanoğlu, Düzce’de görev yapan Keşanlı Çetin Koç’a da takıma gösterdiği ilgi ve alaka nedeni ile teşekkür ettiler.

Çetin Koç’da Keşan Gençlik takımına başarılar diledi ve burada gerekli her türlü desteği vermeye hazır olduğunu belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL