Manşet Spor

Keşan Gençlik’ten Mehmet Özcan’a ziyaret…

Keşan Gençlik’ten Mehmet Özcan’a ziyaret…

(Videolu Haber)

 

Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyeleri, sporcuları ve antrenörü 17 Ocak 2013 Perşembe günü Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan’ı makamında ziyaret ettiler.

 

Saat 14.45 sıralarında başlayan ziyarete Keşan Gençlik ve Spor Kulübü Başkanı Sadun İrcan, yönetim kurulu üyesi Harun Akkaya, Antrenör Güray Ece ile sporcular katıldılar.

Keşan Gençlik takımı oyuncusu Canan, Özcan’a Keşan gençlik takımının bastırdığı 2013 takvimini hediye etti.

Ziyaret sırasında konuşan Özcan, belediyelerin spor kulüplerine yapacağı yardımlara belli sınırlar getirildiğini belirterek “Keşan Belediyesi olarak 2013 yılında spor kulüplerine yapacağımız yardım miktarını encümenimişzde 95 bin TL olarak belirledik. Bunun 40 bin TL’sini Keşanspor’a, 25 bin TL’sini Anafartalarspor’a ve 15 bin TL’sini de Keşan Gençlik Kulübü’ne yapacağız. Geri kalan miktarı da gerektiğinde kullanmak üzere bırakacağız.Bunu da buradan kamuoyuna açıklamış olayım” dedi.

Keşan Gençlikve Spor Kulübü Başkanı Sadun İrcan’da, Özcan’a teşekkür ederek, “Sayın başkanımız verdiğiniz destek nedeniyle size teşekkür ederiz. Yeter ki yanımızda olunuz para ikinci planda. Sizin yanımızda olmanız bizim için her şeyden önemlidir” dedi.

İrcan, 20 Ocak 2012 Pazar günü saat 15.00’te Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’nda oynayacakları ilk lig maçı olan Kırklareli Fen Bilimleri Koleji maçına Özcan’ı davet etti.

Özcan, aynı gün Edirne’de Bakan Veysel Eroğlu’nun ziyareti nedeniyle Edirne’ye gideceğini ve bu nedenle maça gelemeyeceğini de belirtti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL