Manşet Spor Okuma Sayısı: 17

Keşan İdman Yurdu Spor Başkanı Karatepe: “İyi yönetim olmadan futbol sahalarında başarı elde edilmez”

Edirne 1. Amatör B Grubu’nda mücadele eden Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetimi, dün düzenledikleri basın toplantısında, devam eden çalışmalar ve gelecek yılki planlamalar hakkında bilgiler verdi. Saat 13.00 sıralarında..

Keşan İdman Yurdu Spor Başkanı Karatepe: “İyi yönetim olmadan futbol sahalarında başarı elde edilmez”

Edirne 1. Amatör B Grubu’nda mücadele eden Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü Yönetimi, dün düzenledikleri basın toplantısında, devam eden çalışmalar ve gelecek yılki planlamalar hakkında bilgiler verdi.

Saat 13.00 sıralarında başlayan basın toplantısına; Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü Başkanı Taner Karatepe ile beraberindeki bazı Yönetim Kurulu üyeleri katıldı. Toplantıda konuşan Karatepe, hayatını kaybetmesinden dolayı derin üzüntü duydukları Salih İşlek dışında Yönetim Kurulu’nun eksiksiz olarak yoluna devam ettiğini ve gelecek yılki planlamaları şimdiden yaptıklarını belirterek, “Önümüzdeki sezona yeni arkadaşlarımız yönetime dahil olacak. Kadromuza Saim Çağan ve Hüseyin Yıldırım arkadaşımızı kattık. Önümüzdeki dönem arkadaşlarımız yönetimde yanımızda olacaklar. Futbol takımının başarısı yönetim ile alakalıdır. İyi yönetim olmadan futbol sahalarında başarı elde edilmez. Öncelikle yönetimimizi güçlendirmeye çalışıyoruz. Yönetim güçlü olunca büyük hedefler koyacağız. Yönetim bazında tüm hedeflerimizi tutturduk. Hiçbir sıkıntımız, çocuklarımızın hiçbir ihtiyacı yok. Keşan İdman Yurdu Spor Kulübü çatısı altında olan arkadaşlarımız evlerine mutlu bir şekilde dönüyorlar. Galibiyete veya mağlubiyete endeksi bir takım değiliz. Yenseler de yenilseler de çocuklarımız, bizim çocuklarımızdır. Keşan’ın çok büyük bir ailesiyiz. Çok yetenekli arkadaşlarımızın bulunduğu bir ailedeyiz. İleriye yönelik hayallerimiz var. Bir salon takımı kurmak istiyoruz, bayan basketbol veya bayan voleybol takımımız olsun istiyoruz. Aileleri kapalı spor salonlarına da çekebilirsek hedefimize varmış olacağız. Başkanımız Mustafa Helvacıoğlu ‘Bize bir kaşık çorba ikram edeyim, ana yemek seneye’ dedi. O’nun sözlerine inanıyoruz. Seneye çok daha farklı olacağını hissediyoruz. Yolumuza devam edeceğiz, umutsuzluğa yer yok. Takımımız çok güzel ivme yakaladı ve çok güzel şekilde ilerliyor.” dedi.

Coşkun: “Pazar günü lider Subaşıspor ile yapacağımız maçımıza bekliyoruz”

Daha sonra söz alan Bekir Coşkun, şunları söyledi; “Ligin bitimine dört hafta var. İddiamız hala devam ediyor. İyi mücadele ettiğimizi düşünüyoruz. Kayıpsız bir şekilde süper amatöre çıkacağımıza inanıyoruz. Hedefimiz Süper Amatör’e çıkıp Keşan’ı Süper Amatör’de temsil etmek. Önümüzde kalan 4 maçı alıp, adımızı Süper Amatör’e yazdırmayı hedefliyoruz. Tüm seyircilerimizi, Pazar günü lider Subaşıspor ile yapacağımız maçımıza bekliyoruz.”

Karatepe: “İdmanyurdu Kulübü iki göz bebeği çocuğunu Keşanspor’a verdi”

Daha sonra yeniden söz alan Karatepe, “Keşanspor Başkanı Nehir Gergin önderliğinde tüm takımların başkanları ile bir araya gelip toplantı düzenledik. Keşan İdmanyurdu Kulübü iki göz bebeği çocuğunu Keşanspor’a verdi. Hiçbir kırgınlığımız olmadan canı gönülden verdik. Amatör takımımız şampiyonluk yolunda ilerliyor. Kısıtlı kadro ve kısıtlı maddi imkanlarla bazen zorluklar yaşıyoruz ve yol almaya çalışıyoruz. Keşan İdmanyurdu Kulübü bir futbolcu yatağı, bir futbolcu kulübüdür. Fazla sayıda oyuncumuz var. Ne mutlu ki talep edilen oyuncularımız var, onlarında yolları açık olsun. Eksilmemize rağmen potadayız. Şampiyon olacağımıza inanıyoruz, olamazsak bir hayal kırıklığımız olmayacak. Seneye çok daha güzel kadro oluşturacağız.” diye konuştu.

Haber / FOTO: İlker GÜREL-Gündem Saros

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL