HESABIM
Üye Ol

Keşan İdman Yurduspor sezona başlıyor

Keşan İdman Yurduspor sezona başlıyor

Keşan İdman Yurduspor Kulübü yöneticileri, dün düzenledikleri basın toplantısında, Edirne 2. Amatör Ligi’nin 14 Nisan 2019 tarihinde başlayacağını bildirirken, tüm halkı Keşan’daki ilk maça davet etti. Saat 12.30 sıralarında başlayan basın toplantısında konulan Kulüp Başkanı TanerKaratepe, 2 gruplu Edirne 2. Amatör Ligi’nde sezonun 14 Nisan 2019 tarihinde başlayacağını bildirerek, U16 ve U19 kategorilerindeki maçların tamamlandığını ifade...

Haberin Tarihi: 12 Nisan 2019 - Okunma Sayısı:614 defa okundu.

Keşan İdman Yurduspor Kulübü yöneticileri, dün düzenledikleri basın toplantısında, Edirne 2. Amatör Ligi’nin 14 Nisan 2019 tarihinde başlayacağını bildirirken, tüm halkı Keşan’daki ilk maça davet etti.

Saat 12.30 sıralarında başlayan basın toplantısında konulan Kulüp Başkanı TanerKaratepe, 2 gruplu Edirne 2. Amatör Ligi’nde sezonun 14 Nisan 2019 tarihinde başlayacağını bildirerek, U16 ve U19 kategorilerindeki maçların tamamlandığını ifade etti. A Takım olarak 2. Amatör Lig’de mücadelelerinde başarı elde edeceklerine olan inancının tam olduğunu dile getiren Karatepe, tüm takımlara başarılar diledi.

Yöneticiler tüm Keşan halkını maça davet etti

Altyapı Sorumlusu Orhan Koca da, kulübü devraldıkları günden beri çalışmalara devam ettiklerini kaydederek, iyi bir sezon geçirerek mutlu sona ulaşmak istediklerini ifade etti. Kulüp Müdür Yardımcısı Özgür Kahraman, ilk günkü heyecanlarından bir şey kaybetmediklerini belirterek, “Bu iş 1 yıllık olmadığı için ileride güzel sezonlar geçireceğiz. Pazar günü tüm Keşan halkını, Keşan’da saat 14.00’te başlayacak Aslıhan maçına davet ediyoruz.” dedi.

Aldanmaz: “Maçlarımızı Keşan Belediyesi Atatürk Stadı Çim Sahası’nda oynayacağız”

Genel Sekreter Yusuf Erdem Nalbantoğlu‘nu da katıldığı basın toplantısında, takımın son durumu hakkında bilgi veren Antrenör Şeref Aldanmaz ise takım olarak sezona hazır olduklarının altını çizerek, “Ligimizde, Keşan İdman Yurduspor, Aslıhan, Beyendik ve Uzunköprü Mescitspor olmak üzere 4 takım bulunacak. Maçlarımızı Keşan Belediyesi Atatürk Stadı Çim Sahası’nda oynayacağız. Bu konuda bize yardımcı olan herkese teşekkür ederiz. Çalışmalarımız son hızla devam ediyoruz. Yönetimimiz ile uyumlu çalışarak mücadele edeceğiz. Maç sahada oynanmadan konuşulmaz. Biz bunu bilerek sahaya çıkacağız. İnşallah ilk maçımızda, tüm seyircilerimiz ile birlikte iyi futbol ortaya koyarak galip geleceğiz. Keşan’da dibe vuran futbolu kurtarmalıyız. Bu anlamda Keşan’daki gençlerimizi de spora yönlendirmek adına çalışıyoruz.” diye konuştu.

Haber / FOTO: İlker GÜREL

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı