HESABIM
Üye Ol

Keşan İdmanyurdu Aslıhanspor’u 6-1 yendi

Keşan İdmanyurdu Aslıhanspor’u 6-1 yendi

Yalçın BAŞ-Keşan Postası Edirne 2.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Keşan İdmanyurduspor takımı 14 Nisan 2019 Pazar günü Keşan’da Aslıhanspor ile karşılaştı. Saat 14.00’de başlayan karşılaşmada rakibine büyük üstünlük sağlayan Keşan İdmanyurdu takımı maçtan 6-1 galibiyetle ayrılarak lige iyi bir başlangıç yaptı ve ilk haftaya 3 puanla başlayarak lider oldu. Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu,...

Haberin Tarihi: 14 Nisan 2019 - Okunma Sayısı:662 defa okundu.

Yalçın BAŞ-Keşan Postası

Edirne 2.Amatör Lig B Grubu’nda mücadele eden Keşan İdmanyurduspor takımı 14 Nisan 2019 Pazar günü Keşan’da Aslıhanspor ile karşılaştı.

Saat 14.00’de başlayan karşılaşmada rakibine büyük üstünlük sağlayan Keşan İdmanyurdu takımı maçtan 6-1 galibiyetle ayrılarak lige iyi bir başlangıç yaptı ve ilk haftaya 3 puanla başlayarak lider oldu.

Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan İdmanyurdu maçına belediyede tebrikleri kabul ettiği için gidemezken, maçın ardından Kulüp Başkanı Taner Karatepe’yi telefonla arayarak galibiyet nedeniyle kutladı ve bundan sonraki haftalarda takımın yanında olacağını belirtti.

Karatepe de Helvacıoğlu’na galibiyeti kutlamasından dolayı teşekkür etti.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı