TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.254
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 20.874
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 29.883
Spor
 • Okuma Sayısı: 132

 • Keşan İdmanyurdu Spor’un şampiyonluk yemeği bu akşam

  Keşan İdmanyurdu Spor’un şampiyonluğu kutluyor Keşan İdmanyurdu Spor Başkanı Taner Karatepe, şampiyonluk yemeğinin bu akşam saat 19.00’da Eski Yağ Pazarı Sokak’taki İlkim Event’te düzenleneceğini bildirdi. Karatepe, “Bu akşam şampiyonluk ve..

  Keşan İdmanyurdu Spor’un şampiyonluk yemeği bu akşam

  Keşan İdmanyurdu Spor’un şampiyonluğu kutluyor

  Keşan İdmanyurdu Spor Başkanı Taner Karatepe, şampiyonluk yemeğinin bu akşam saat 19.00’da Eski Yağ Pazarı Sokak’taki İlkim Event’te düzenleneceğini bildirdi.

  Karatepe, “Bu akşam şampiyonluk ve dayanışma yemeğimiz var. Bu 3’üncü yemeğimiz. Yemeğimizde taraftarlarımız ve sporsever dostlarımızla buluşacağız. Futbolcularımız da katılacak. Yemeğimize herkes davetlidir. Davetiye ulaştıramadıklarımız da davetlidir. Gelmek isteyenler kapıda da davetiye alabilir.” diye konuştu.

  “TAKIMIMIZ LİGE GAYET İYİ HAZIRLANDI”

  7 Kasım 2021 Pazar günü Edirne Amatör Süper Ligdeki ilk resmi maçlarına çıkacaklarını vurgulayan Başkan Taner Karatepe, şunları ifade etti: “7 Kasım 2021 Pazar günü 15.30’da, Edirne Saraçhane Stadyumu’nda Çarşısporla, Süper Amatör Lig yolculuğumuz başlayacak. Takımımız lige gayet iyi hazırlandı. 2 hocamız, 1 kondisyonerimiz eşliğinde. Tamamen profesyonel bir sistemde ilerledik. Hocalarımız Nuri Kurt ve Bekir Coşkun, taktiksel yönlere ağırlık verdi. Sezona hazırız. 2 kupa getirdik. Bu sene grubumuz çok daha zor. İmkanlar el verse keşke ben de <3. kupaya talibiz> diyebilsem. Ama çok zor yol alıyoruz. Bu sene ilk defa çok büyük hedef koyamıyorum. Bu sene ligde orta sıralarda, kafa takımların arasında olabilirsek seneye büyük hedef koyacağız. Önce yaş ortalamasını küçülteceğiz. Çünkü taşıma suyla değirmen dönmüyor. Yaş ortalaması yüksek oyuncularla ilerleyemiyoruz. Altyapıdan oyuncu çıkarmamız gerekiyor. Şu an aşağı yukarı 6-7 tane 2004-2005 doğumlu oyuncumuz kadroda kendilerine yer bulacak. Biz yine alnımızın akıyla sezonu bitireceğiz. Kendimize, çocuklarımıza güveniyoruz.” (GÖKHAN AKSOY)

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL