HESABIM
Üye Ol

Keşan İdmanyurduspor’un Adı Anafartalar İdmanyurdu Olarak Değişti…

Keşan İdmanyurduspor’un Adı Anafartalar İdmanyurdu Olarak Değişti…

Keşan’da faaliyet gösteren ve geçtiğimiz sezon Edirne 1.Amatör Lig’den 2.Amatör Lig’e düşen Keşan İdmanyurduspor’un yapılan kongresinde kulübün ismi Anafartalar İdmanyurdu olarak değişirken Kulüp Başkanlığı’na da Taner Karatepe getirildi. 5 Ekim 2018 Cuma günü saat 12.00’de başlayan basın toplantısında konuşan Taner Karatepe, ilk olarak Batman’da şehit olan 8 Askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabır ve başsağlığı...

Haberin Tarihi: 5 Ekim 2018 - Okunma Sayısı:897 defa okundu.

Keşan’da faaliyet gösteren ve geçtiğimiz sezon Edirne 1.Amatör Lig’den 2.Amatör Lig’e düşen Keşan İdmanyurduspor’un yapılan kongresinde kulübün ismi Anafartalar İdmanyurdu olarak değişirken Kulüp Başkanlığı’na da Taner Karatepe getirildi.

5 Ekim 2018 Cuma günü saat 12.00’de başlayan basın toplantısında konuşan Taner Karatepe, ilk olarak Batman’da şehit olan 8 Askerimize Allah’tan rahmet, ailelerine ise sabır ve başsağlığı dileyerek başladığı konuşmasına; Keşan İdmanyurduspor Kulübü’nün gerçekleşen kongresinde kulübün adının Anafartalar İdmanyurdu olarak değiştiğini ve kendisinin kulüp başkaanlığına getirildiğini belirterek kulübün yeni yönetim kurulunu da şöyle açıkladı.

 

Başkan : Taner Karatepe

Başkan Yardımcısı: Salih İşlek

Başkan Yardımcısı: Mustafa Ak

Asbaşkan: Fikret Akan

Genel Sekreter: Yusuf Nalbantoğlu

Genel Kaptan: Bekir Coşkun

Genel Kaptan Yardımcısı: Nasıf Yıldırım

Altyapı Sorumluları:

Kadir Günay

Ercan Karaca

Faruk Meriç

Orhan Koca

Kulüp Müdür Yardımcısı: Özgür Kahraman

Basın Sözcüsü: Zafer Kılavuz

Üye: Gökhan Akça

Üye : Hasan Kaykı

Toplantıda daha sonra Genel Kaptan Bekir Coşkun ve Altyapı Sorumlusu Ercan Karaca da kulüple ilgili açıklamalarda bulundular.

Haberle ilgili görüntüleri aşağıdaki videodan izleyebilirsiniz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı