Keşan İŞKUR’dan sevindiren ziyaret

Keşan İŞKUR’dan sevindiren ziyaret

İŞKUR Edirne Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü Keşan Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Yazıcı ve Şube Personelleri Kerem AKDAĞ ve Zeynep EYGÜL, Enez Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette, taşeron kadrodan sürekli işçi kadrosuna geçiş yapan taşeron işçilere sürekli kadroya geçiş ile ilgili detaylı bilgiler verildi ve konu hakkındaki görüşleri alındı. Memnuniyetleri gözlerinden okunan taşeron personel, Başta...

Haberin Tarihi: 11 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:184 defa okundu.

İŞKUR Edirne Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü Keşan Hizmet Merkezi Müdürü Mehmet Yazıcı ve Şube Personelleri Kerem AKDAĞ ve Zeynep EYGÜL, Enez Belediye Başkanlığı’nı ziyaret ettiler. Ziyarette, taşeron kadrodan sürekli işçi kadrosuna geçiş yapan taşeron işçilere sürekli kadroya geçiş ile ilgili detaylı bilgiler verildi ve konu hakkındaki görüşleri alındı.

Memnuniyetleri gözlerinden okunan taşeron personel, Başta Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a, Başbakan Binali Yıldırım’a ve emeği geçen herkese teşekkürlerini dile getirdiler.

İŞKUR Keşan Merkez Hizmet Müdürü Mehmet YAZICI,  taşeron işçilerin konu hakkındaki memnuniyetlerini Genel Müdürlük nezdinde, Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı’na ileteceklerini belirterek hayırlı olsun dileklerinde bulundu.

Mehmet YAZICI’dan alınan bilgiye göre; kadroya geçiş üç ay içerisinde tamamlanmış olacak.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı