Manşet

Keşan İtfaiye Müdürlüğü Ocak Ayında 35 Yangına Müdahale Etti.

Keşan İtfaiye Müdürlüğü Ocak Ayında 35 Yangına Müdahale Etti.

Bölgenin en güçlü ve donanımlı itfaiyesine sahip, yerinde ve başarılı müdahaleleri ile göz dolduran Keşan Belediye İtfaiyesi, Ocak Ayı boyunca 35 adet ev ve araç yangınına müdahale etti.

itfaiye DSC_2087-e1400769093202

6 adet itfaiye ve kaza kırım aracı ve toplamda 28 personeli ile 7 gün 24 saat özverili bir çalışma yürüten, olaylara en kısa sürede müdahale eden itfaiye müdürlüğü ekipleri, ocak ayında ayrıca; 3 adet trafik kazası kurtarma operasyonunda aktif görev aldı. Müdürlük 27 adet iş yeri yangın raporu işlemi ve 71 adet diğer itfai olayda da görev aldı.

Biri soğutmalı 4 adet cenaze aracı ile ocak ayında 66 adet cenaze taşınmasında görev alan itfaiye müdürlüğü, 35’i ev ve araç yangını olmak üzere toplamda 202 adet olayla ilgili işlem yürüttü.

İtfaiye müdürlüğü yetkilileri, ihtiyaç anında itfaiye müdürlüğüne 110 yangın ihbar hattından ulaşılabileceğini dile getirdi.

İtfaiye Müdürlüğü, aldığı eğitimlerle personelini, edindiği güncel ekipmanlarla da mevcut itfaiye donanımını yenilerken, yaşanan olaylarda can ve mal kaybının yaşanmaması ve en aza indirilmesi için yoğun çaba sarf ediyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL