Güncel Okuma Sayısı: 21

Keşan Kent Konseyi Başkanı Necmettin Baygül, konseyin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Keşan Kent Konseyi Başkanı Necmettin Baygül, yazılı bir açıklama yaparak, Keşan Kent Konseyi çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu. Baygül’ün açıklaması şöyle; “Keşan Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak 2015 Şubat ayından bugüne..

Keşan Kent Konseyi Başkanı Necmettin Baygül, konseyin çalışmaları hakkında bilgi verdi.

Keşan Kent Konseyi Başkanı Necmettin Baygül, yazılı bir açıklama yaparak, Keşan Kent Konseyi çalışmaları hakkında bilgilendirmede bulundu.

Baygül’ün açıklaması şöyle;

necmettin-baygul-300x2001-300x200

“Keşan Kent Konseyi Yürütme Kurulu olarak 2015 Şubat ayından bugüne Kent Konseyinin kurumsal örgütlülüğünü tamamlama anlamında yaptığımız çalışmalar semeresini vermeye başladı. Daha önce Kent Konseyi Engelliler Meclisi Genel Kurulunu yapmıştık. Şimdi de 20 Mart 2016 Pazar günü saat 14.00 de Kent Konseyi Gençlik Meclisinin Genel Kurulunu Eski İtfaiye bahçesinde Halk Ekmek Sosyal tesislerinde gerçekleştiriyoruz. Bir hafta sonra 26 Mart 2016 Cumartesi günü saat 14.00 de Keşan Emekli Öğretmenler Derneği toplantı salonunda Çocuk Parkı karşısında Kent Konseyi Kadın Meclisinin genel Kurulunu da yapacağız.              

Kent Konseyini tanıtma ve Mahalle Meclislerini oluşturma çalışmalarımız devam ediyor. Nisan ayı içerisinde Mahalle Meclislerinin genel kurulları yapılacaktır.          

Halkımızın ilgisinden memnunuz. Keşan’ın sakini değil, Sahibi olmak için herkesi Kent Konseyi meclislerine üye olma davetimizi yineliyoruz.

 Daha güzel bir Keşan, daha iyi bir yaşam için haydi Kent konseyi Meclislerine”

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL