TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.317
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 22.687
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 198
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 24.366
Ekonomi Haberleri Kültür
 • Okuma Sayısı: 393

 • Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı’dan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne İş birliği Ziyareti

  Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa’yı makamında ziyaret etti.   Avcı ziyaret sırasında Mustafapaşa ile birlikte Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve..

  Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı’dan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürlüğü’ne İş birliği Ziyareti

  Keşan Kent Müzesi Koordinatörü Arkeolog Aslı Avcı, Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa’yı makamında ziyaret etti.

   

  Avcı ziyaret sırasında Mustafapaşa ile birlikte Keşan Sepetçi Kadın Girişimi Üretim ve İşletme Kooperatifi’nde sepetten çantaya, duvar süsünden kitap ayracına farklı bir çok malzemenin üretildiği atölyeleri ziyaret ederek, çalışan kadınlara kolay gelsin dileklerinde bulundu.

  Avcı, Keşan Kent Müzesi bünyesinde de çeşitli atölyeler planladıklarını belirterek, “Kooperatifimizi ziyaret ederek, yapmayı düşündüğümüz iş birliklerini görüştük ve fikir alışverişinde bulunduk. Kadın istihdamı açısından büyük önem taşıyan bu girişim aynı zamanda boş vakitlerini değerlendirmek isteyenler için de farklı bir alan açıyor. Kent içindeki tüm kurum ve kuruluşlarla paydaş olmak ve birlikte projeler yürütmek müzemizin öncelikleri arasında. En kısa zamanda birlikte çalışmayı diliyoruz. Keşan Sosyal Hizmet Merkezi Müdürü Nergis Mustafapaşa nezdinde emeği geçen herkesin eline sağlık.” dedi.

  Mustafapaşa da Avcı’ya ziyareti nedeniyle teşekkür ederek,” Sosyal Hizmet Merkezi İlçe Müdürlüğü olarak biz de Kent Müzemiz ile böyle bir iş birliği gerçekleştirmekten büyük memnuniyet duyarız” şeklinde konuştu.

   

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL