Güncel Okuma Sayısı: 23

Keşan Mahalle Muhtarları da Ahbap Oldu…

  Ahbap Keşan, 31 Ekim 2018 Çarşamba günü Keşan Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi. Saat 13.30’da Keşan Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Ahbap Keşan Başkanı Nuray Sönmez..

Keşan Mahalle Muhtarları da Ahbap Oldu…

 

Ahbap Keşan, 31 Ekim 2018 Çarşamba günü Keşan Merkez Mahalle Muhtarları ile bir araya geldi.

Saat 13.30’da Keşan Kent Konseyi Toplantı Salonu’nda gerçekleşen toplantıya Ahbap Keşan Başkanı Nuray Sönmez ile mahalle muhtarları ile Keşanlı Ahbaplar katıldı.

Erdoğan Demir, tüm muhtarlara hoşgeldiniz “Bugün sizlere Ahbap’ı anlatmak için sizlerle bu toplantıyı gerçekleştirdik. Şimdi sözü Ahbap Keşan Başkanı arkadaşımız Nuray Sönmez’e bırakıyorum” dedi.

Sönmez, tüm muhtarlara “Hoşgeldiniz” dedikten sonra, “Ahbap Genel Başkanlığı’nı Sanatçı Haluk Levent’in yaptığı bir sosyal platformdur. Burada yardım yapmak isteyenler ile yardıma muhtaç kişilerin buluşmasına köprü oluyoruz. Ahbap, Keşan’da da 2.5 ay önce var olan bir platformdur. Ahbap Keşan olarak yapılacak yardım işlemlerinde muhtarlar bizlerin en büyük yardımcısıdır. Bu nedenle sizlerle bir araya gelerek Ahbap’ı anlatmak istedik. Bu konuda bizler tamamen gönüllü olarak çalışan bir platformuz, bütün Ahbaplar gönüllü arkadaşlarımız” şeklinde konuştu.

Muhtarlar da bu platformu ve çalışmalarını yakından takip ettiklerini belirterek , “Bizler de Ahbap olmak istiyoruz. Ahbap Keşan’ı da yakından takip ediyor ve çalışmalarını beğeniyoruz. Keşan’ın tüm mahalle muhtarları olarak bizler de Ahbap Keşanlı olmak istiyoruz.” Dediler.

Nuray Sönmez de tüm mahalle muhtarlarının Ahbaplı olmak istemelerine sevindiğine belirterek kendilerine teşekkür etti.

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL