Köşe Yazısı

KEŞAN MASTERLER VE VETERANLAR SPOR DERNEĞİ KURULDU.

Bekir COŞKUN bcoskun@kesanpostasi.com   2009 YILINDAN 2018 YILANA KADAR GAYRİ RESMİ SPOR FAALİYETLERİNDE BULUNAN KEŞAN MASTERLER VE VETERANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KURULMASI İCİN YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARIN SONA ermiş ve derneğimiz 21..

KEŞAN MASTERLER VE VETERANLAR SPOR DERNEĞİ KURULDU.

Bekir Coskun

Bekir COŞKUN

bcoskun@kesanpostasi.com

 

2009 YILINDAN 2018 YILANA KADAR GAYRİ RESMİ SPOR FAALİYETLERİNDE BULUNAN KEŞAN MASTERLER VE VETERANLAR SPOR KULÜBÜ DERNEĞİ KURULMASI İCİN YÜRÜTÜLEN ÇALIŞMALARIN SONA ermiş ve derneğimiz 21 HAZİRAN 2018 itibariyle faaliyetlerine başlamıştır. Derneğin kuruluşuna ilişkin hazırladıkları evrakları 21 haziran 2018 Perşembe  günü Edirne İl dernekler masasından onaylanarak teslim alınmıştır. Kurucu Üyeler Amaçlarının bu günü kadar olduğu gibi bundan sonraki yıllarda da sporun insan sağlığı ve toplum sağlığı için ne kadar çok önemli olduğunu vurgulamak ve bu yönde topluma örnek olmaktır dediler.

Keşan Masterler ve Veteranlar spor kulübü olarak 9 yıldır Trakya veteranlar liginde mücadele ettiklerini, ve Trakya Veteranlar liginin kurucu üyelerinden olduklarını; bu süre içerisinde Keşan ilçesini hem sportif hem de misafirperverlik ve de çevre il ve ilçelere Keşan’ın Trakya bölgesinde turizm ve kültürel anlamda gelişmişliğini ön plana çıkarmaya çalıştıklarını ve bunu bir nebzede olsa başardıklarını ifade ettiler.

Bizler 40 yaş üstü sporu seven ve bu paralelde sağlığımız ve gücümüz yettiği ölçüde spor yapan bireyleriz. Kendi emsallerimize tavsiyemizdir boş zamanlarınızı kahve köşelerinde oturup heba etmeyiniz. Hem toplumsal dayanışmayı hem de kültür alış verişini güçlendirmek için sizlerde bize katılın sağlıklı ve güçlü kalın.

Keşan Masterler ve Veteranlar spor kulübü derneği olarak takip eden yıllarda Spor alanında alt yapı okulları açıp 10-16 yaş arası çocuklarımızın çeşitli spor dallarında hem derneğimizi ve de Keşan’ımızı çevre il ve ilçelerin vitrinlerinde de göstermek istiyoruz diye söyleyen Dernek Kurucu üyeleri başkanı İrcan açıklamalarını söyle tamamladı” Bu süreçte ve derneğimizin kuruluş aşamasında Belediye Başkanımız Sayın Mehmet Özcan’ın yardım ve destekleri için çok teşekkür ediyoruz. Derneğimiz lokali Keşan Belediyesi Eski hizmet binasında en kısa süre için hizmet vermeye başlayacaktır.”

Keşan Masterler ve Veteranlar Spor kulübü derneği kurucu üyeleri isimleri sırasıyla şöyle oluşmaktadır.

1 – Başkan                          Sadun İRCAN     (Reklamcı)

2 –  Başkan yardımcısı     Şaban AĞOĞLU (Mali Müşavir)

3 –  Başkan Yardımcısı     Mehmet HARDAL (Emekli, Eski Profesyonel Futbolcu)

4 – Sekreter                      Mahmut AKSU      (Memur)

5 –  Sayman                        Bekir COŞKUN     (Emekli Asker)

6 – Asil Üye                        Nuri KURT           (Mali Müşavir)

7 – Asil Üye                        Abdullah YETİM (Milli Eğitim Memur)

 

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL