KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ, ŞİİR YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ OLDU.

KEŞAN MEHMET AKİF ERSOY ANADOLU LİSESİ, ŞİİR YARIŞMASINDA İL BİRİNCİSİ OLDU.

81 ilden seçilen şiirlerle hazırlanan ‘’İSTİKLAL VE İSTİKBAL ŞAİRİ: MEHMET AKİF ERSOY adlı şiir kitabı Bakanlık Makamının olurları ile ‘’Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından bastırılmıştır. Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Öykü Ecem Şeflek’in yazdığı şiir, bu kitapta yer almaktadır.  Okul Müdürü Osan Başak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT...

Haberin Tarihi: 8 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:265 defa okundu.

81 ilden seçilen şiirlerle hazırlanan ‘’İSTİKLAL VE İSTİKBAL ŞAİRİ: MEHMET AKİF ERSOY adlı şiir kitabı Bakanlık Makamının olurları ile ‘’Ortaöğretim Genel Müdürlüğü tarafından bastırılmıştır.

Mehmet Akif Ersoy Anadolu Lisesi öğrencisi Öykü Ecem Şeflek’in yazdığı şiir, bu kitapta yer almaktadır.
 Okul Müdürü Osan Başak, konuyla ilgili yaptığı açıklamada şunları söyledi “İl Milli Eğitim Müdürümüz Hakan CIRIT il birincisi olan öğrencimize, Mehmet Akif Ersoy’un SAFAHAT adlı kitabını hediye etmiştir.

Öğrencilerimizin derslerdeki başarılarını sosyal, sportif, kültürel etkinliklerde kazandıkları başarılarla taçlandırmaları, bize ayrı bir onur vermektedir. Ayrıca okulumuzun Mehmet Akif Ersoy’un adının geçtiği böyle bir yarışmada derece elde edip, öğrencimizin eserinin yayınlanmaya değer görülmesi  Mehmet Akif Ersoy’un adını taşıyan bir okul olarak bizlere gurur vermiştir.


Öğrencimizin başarısını kutlar, sürekli olmasını dileriz.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı