Keşan Postası’nı Artık Bundle’dan Takip Edebileceksiniz!

Keşan Postası’nı Artık Bundle’dan Takip Edebileceksiniz!

Bundle, iPhone ve Android kullanıcılarının App Store’dan ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceği güncel bir haber okuma uygulaması. Bundle ile dünyanın en popüler kaynaklarını kolayca takip ederek haberlere hızla ulaşmak mümkün. Bundle kullanıcılara Türkiye dahil 30’dan fazla ülkeden, binlerce haber kaynağı sunuyor. Uygulama sade tasarımı, haberlere hızlı erişimi ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinden ayrılıyor. Kullanıcılarına...

Haberin Tarihi: 29 Ağustos 2016 - Okunma Sayısı:2092 defa okundu.

Bundle, iPhone ve Android kullanıcılarının App Store’dan ve Google Play Store’dan ücretsiz indirebileceği güncel bir haber okuma uygulaması. Bundle ile dünyanın en popüler kaynaklarını kolayca takip ederek haberlere hızla ulaşmak mümkün.

ucretsiz-haber-okuma-uygulamasi-bundle-video-3078

Bundle kullanıcılara Türkiye dahil 30’dan fazla ülkeden, binlerce haber kaynağı sunuyor. Uygulama sade tasarımı, haberlere hızlı erişimi ve kullanım kolaylığı ile rakiplerinden ayrılıyor. Kullanıcılarına alışılmışın dışında ayrıcalıklı bir okuma deneyimi sunuyor.

Keşan Postasını artık Bundle uygulamasına girerek “Yerel & Sektörel” kategorisinde önerilen kaynaklar arasında bulup “Kaynak Ekle” diyerek Takip Edebilirsiniz.

iPhone ve iPad için App Store’dan ücretsiz indirebileceğiniz Bundle’ı Android kullanıcıları ise Google Play’den indirebilirler.

Apple App Store’dan Ücretsiz İndirmek için buraya tıklayınız

Google Play Store’dan Ücretsiz İndirmek için buraya tıklayınız

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı