Ekonomi Haberleri

Keşan taksi fiyat ücretleri tarifeleri yenilendi

  HABER MERKEZİ Keşan Belediyesi’nin 3 Ağustos tarihinde yapılan Olağanüstü Meclis Toplantıs’nda taksi ücretlerine zam uygulaması oybirliği ile kabul edilmişti. Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan,  yaptığı açıklamada..

Keşan taksi fiyat ücretleri tarifeleri yenilendi

 

HABER MERKEZİ

Keşan Belediyesi’nin 3 Ağustos tarihinde yapılan Olağanüstü Meclis Toplantıs’nda taksi ücretlerine zam uygulaması oybirliği ile kabul edilmişti.

Keşan Şoförler ve Otomobilciler Odası Başkanı Mahmut Demirkan,  yaptığı açıklamada yeni Taksi Fiyat Ücret tarifelerinin Taksici esnafına dağıtıldığını ve yeni tarifenin uygulanmaya başlandığını söyledi.

Yeni tarifeye göre; bindi-indi ücreti 70 TL, açılış ücreti de 34 TL olurken, kilometre başına olan fiyat ise 18 TL’e çıkarıldı.

Keşan Şoförler ve Otomobilciler Esnaf Odası Başkanı Mahmut Demirkan, gelen fiyat artışlarına ayak uydurmak zorunda olduklarını belirterek, Mağduriyet yaşamamak için tarife almak zorunda kaldık. Halkımızdan anlayışları için teşekkürlerimizi borç biliriz. Sektörümüze parça, sigorta, lastik bakim vs. büyük zamlar geldiği için hizmetimize devam edebilmek adına cüzi bir fiyat tarifesiyle halkımıza hizmet etmeye çalışacağız. dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL