Güncel

Keşan Ticaret Borsası Keşanlı basın mensupları ile yemekte buluştu

Keşan Ticaret Borsası  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle, Keşan’daki basın mensupları ile öğle yemeğinde buluştu. Bugün öğle yemeğinde, Nehir Otel’de buluşan Borsa yöneticileri ve basın mensupları, hem gündemi değerlendirdi..

Keşan Ticaret Borsası Keşanlı basın mensupları ile yemekte buluştu

Keşan Ticaret Borsası  “10 Ocak Çalışan Gazeteciler Günü” nedeniyle, Keşan’daki basın mensupları ile öğle yemeğinde buluştu.

Bugün öğle yemeğinde, Nehir Otel’de buluşan Borsa yöneticileri ve basın mensupları, hem gündemi değerlendirdi hem de sohbet eşliğinde yemek yedi.

Yemekten önce konuşan Keşan Ticaret Borsası Meclis Başkanı Kemalettin Uslu“Güzel gününüzü tekrar kutluyoruz ve inşallah birlikte devamını yaşarız. Sağlıklı, sıhhatli ve huzurlu bir şekilde. İyi ki varsınız.” derken, Yönetim Kurulu Başkanı Necmettin Kaymaz da, “Keşan Ticaret Borsası Meclisi olarak 11 arkadaşımız merkez borsamızda, 25 personelimiz iştirakimiz olan mezbahamızda, 14 meclis üyemizle birlikte bölgemize 50 kişilik bir aileyle hizmet veren bir kurumuz. Bu hizmetlerimizi yerine getirirken, gerek bitkisel gerek hayvansal alandaki hizmetler yerine gelirken, yenilik olan sektörlerdeki değişimlerle beraber güncel haberleri de halkımıza sizlerin sayesinde iletiyoruz. İyi ki varsınız. 10 Ocak Çalışan Gazeteciler Gününüzü tüm meclis üyesi arkadaşlarımız ve çalışanlarımız adına tebrik ediyorum. 2022 yılında hepinize can sağlığı ve aile huzuru temenni ediyorum. Saygılar, sevgiler sunuyorum.” şeklinde konuştu.

Basın mensupları da hem yemek hem de iyi dilekleri için Borsa yöneticilerine teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL