Keşan TSO Meclis Üyesi Necla Dev’den Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı’na davet

Keşan TSO Meclis Üyesi Necla Dev’den Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı’na davet

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Meclis Üyesi Necla Dev, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği), Trakya Kalkınma Ajansı, Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası), İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası) ve E-Ticaret Merkezi A.Ş. işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı’na tüm üyeleri davet etti. TOBB (Türkiye Odalar...

Haberin Tarihi: 12 Ocak 2018 - Okunma Sayısı:172 defa okundu.

Keşan TSO (Ticaret ve Sanayi Odası) Meclis Üyesi Necla Dev, TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği), Trakya Kalkınma Ajansı, Keşan TSO (Keşan Ticaret ve Sanayi Odası), Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası), İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası) ve E-Ticaret Merkezi A.Ş. işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Dijital Dönüşüm ve E-Ticaret Konferansı’na tüm üyeleri davet etti.

TOBB (Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği) Yönetim Kurulu Üyesi ve Tekirdağ TSO (Tekirdağ Ticaret ve Sanayi Odası) Yönetim Kurulu Başkanı Cengiz Günay, Trakya Kalkınma Ajansı Genel Sekreteri Mahmut Şahin, Türkiye E-Ticaret Meclisi Başkan Yardımcısı Merter Özdemir, Sefamerve CEO’su Mehmet Metin Okur ve TOBB Sektörler ve Girişimcilik Daire Başkanı Ozan Acar’ın konuşmacı olarak katılacağı Konferansın Moderatörlüğünü Sami Altınkaya üstleneceği konferans, saat 11.00’de, Keşan TSO Konferans Salonu’nda başlayacak. TOBB, Trakya Kalkınma Ajansı, Keşan TSO, Keşan TB (Keşan Ticaret Borsası), İpsala TB (İpsala Ticaret Borsası) ve E-Ticaret Merkezi A.Ş. işbirliğiyle gerçekleştirilecek konferans ile ilgili açıklamalarda bulunan Keşan TSO Meclis Üyesi Necla Dev, tüm sektörlerin dijital dönüşüme ayak uydurması gerektiğini ve bu bağlamda dolu dolu bir program gerçekleştirileceğini belirterek tüm üyeleri konferansa davet etti. Necla Devaçıklamasında şunları kaydetti; “Keşan TSO Girişimcilik Merkezi tarafından ve Odamız ev sahipliğinde gerçekleştirilecek Konferansta birbirinden değerli konuşmacılarımızı üyelerimiz ile bir araya getireceğiz. Genel anlamda, e-ticaret, dijital dönüşüm, e-ihracat ve dijital pazarlama konularının işleneceği programda katılımcılarımıza çok değerli bilgiler aktarılacak. Hepimiz biliyoruz ki; Dijital bir dönem geliyor. Şirketlerimiz için gelişmeleri takip etmek oldukça önemli. Yeni teknoloji çağında müşteri ile olan iletişimi iyi takip etmek gerekiyor. lojistikten ulaşıma, sağlıktan turizme kadar her türlü sektör bu dönüşümden etkilenecek. Sanayi toplumundan bilgi toplumuna geçtiğimiz bu günlerde, oda olarak öncelikli görevlerimizden biri de, işletmelerimizi bu değişim konusunda bilinçlendirmemiz gerekiyor. Yeni dönemde, bölgeyi ve firmalarımızı Sanayi 4.0’ahazırlayarak gelişimi sağlayan uygulamaları başlatmalıyız.”

Necla Dev, açıklamasının sonunda, Dijitalleşme ve E-Ticaret Konferansı’nın katılımcılara çok şey katacağının altını çizerek, tüm Keşan ve İpsala Oda – Borsa üyeleri ile birlikte ilgili kurum ve kuruluş temsilcilerini konferansa davet etti.

Haber MERKEZİ

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı