Güncel Manşet

Keşan TSO Turizm ve 11. Meslek Komiteleri Yaz Sezonu Öncesi Saros Hazırlıkları Konulu Toplantı Düzenledi…

Keşan TSO Turizm ve 11. Meslek Komiteleri Yaz Sezonu Öncesi Saros Hazırlıkları Konulu Toplantı Düzenledi…

 

Keşan TSO Turizm ve 11. Meslek Komiteleri, 2014 Turizm Sezonu öncesi yapılacak çalışmalar ile ilgili Keşan Milli Emlak Şefliği ve Keşan Belediyesi ile temaslarda bulundu.

TURİZM KOMİTESİ TOPLANTI 10.02.2014 KEŞAN BELEDİYESİ 10.02.2014

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) 11. Meslek Komitesi ve Turizm Komitesi işbirliğinde organize edilen “Saros’da Sezon Öncesi Hazırlıklar” Toplantısı 10 Şubat Pazartesi günü saat 12:00’da Keşan TSO Meclis Toplantı Salonu’nda yapıldı.

Toplantıya Keşan TSO Turizm ve 11. Meslek Komitesi Üyeleri Mustafa İşçimen, Murat Arıkan, Cüneyt Yüksekdağ, Orhun Özkaya, Bora Ecevit Göksel, Uğurcan Urgan, Soner Şen, Ahmet Can Kaya, Süleyman Dost, Hasan Çetinkaya, Onur Yılmaz, Selçuk Ataklı, Yener Şimşek, Oda üyeleri ve konuk katılımcılar Aytekin Eliüs ve Mehmet Bozdoğan ile Keşan TSO Genel Sekreteri Erdem Başak ve Turizm Komitesi Sorumlusu Tahir Demirel katıldı.

Toplantıda 2014 turizm sezonu çalışmaları ile ilgili bilgiler paylaşılırken, alt yapı eksiklikleri konusunda da duş ve wc düzenlemesi konusu öne çıktı. Özellikle alt yapıda yaşanan eksikliklerin giderilmesi için Keşan Mal Müdürlüğü ve Keşan Belediyesi ile temaslar sağlanması konusunda fikir birliğine varan komite üyeleri toplantının ardından önce Keşan Mal Müdürlüğü Milli Emlak Servisi’ne ardından da Keşan Belediyesi’ne ziyaret gerçekleştirdi.

MİLLİ EMLAK ŞEFLİĞİ 10.02.2014

Komite Üyeleri saat 13:30’da Keşan Mal Müdürlüğü Milli Emlak Şefi Ahmet Dal ile bir araya gelerek sahillerdeki yerlerin kamu yararına nasıl tahsis edilebileceği hususunda görüş alışverişinde bulundu. Burada yapılan görüşmeler ile alınan bilgi ve tavsiyelerin ardından Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan ile mini bir toplantı gerçekleştirdi. Yapılan toplantıda Mehmet Özcan, 2014 yazına kadar sahillerde bu projelerin hayata geçirileceği konusunda komite üyelerine söz vererek, konuyu çözeceklerini dile getirdi.

Keşan TSO Yönetim Kurulu Üyesi Mustafa İşçimen’de, Keşan TSO’nun, Milli Emlak Servisi’nden aldığı bilgiler ile Keşan Belediyesi’nin yapacağı projelerin takipçisi ve destekçisi olacaklarını belirterek, İyi bir turizm sezonu geçirmek, hizmet kalitesini arttırmak ve Saros Körfezi’nin yararına olacak bu tür projeleri sürekli hayata geçirmek için çalışacaklarını ifade etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL