Güncel Manşet

Keşan TSO Üyelerini Tarım ve Hayvancılık Fuarına Götürecek

Keşan TSO Üyelerini Tarım ve Hayvancılık Fuarına Götürecek

 

    

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyelerini, Bursa 10. Uluslararası Tarım, Tohumculuk, Fidancılık, Süt Endüstrisi, Hayvancılık ve Ekipmanları Fuarı’na götürecek.

     26 – 30 Eylül tarihleri arasında Bursa Uluslararası Fuar ve Kongre Merkezi’nde gerçekleştirilecek olan fuarı 29 – 30 Eylül (1 gece 2 gün) tarihlerinde ziyaret edecek olan Keşan TSO üyeleri sektör ile ilgili gelişmeleri takip edecek.

     Konu ile ilgili açıklama yapan Keşan TSO Meclis Üyesi Akif Topçu, “Fuara Keşan TSO olarak sektörle ilgilenen üyelerimizle birlikte katılacağız, bu yıl 10.’su gerçekleştirilen ve her geçen yıl sektöre olan katkısını büyüten fuar, bu yıl, binlerce ürün çeşidi ile ziyaretçiyle buluşacak ve üyelerimizde sektörleriyle ilgili gelişmeleri yakından inceleme fırsatı yakalayacaklar.”

     Akif Topçu son olarak, fuar organizasyonuna katılmak ve ayrıntılı bilgi almak isteyen Keşan TSO Üyelerinin, Keşan TSO Fuar Sorumlusu Uğurcan Urgan ile 714 11 37 numaralı telefondan irtibat kurabileceklerini belirtti.

     Bursa’da düzenlenecek olan fuar organizasyonuna katılmak isteyen üyeler için son kayıt tarihi ise 11 Eylül Salı günü sona erecek.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL