Güncel Manşet

Keşan TSO Üyesi, Metin Çırpan Ziyaret Edildi

Keşan TSO Üyesi, Metin Çırpan Ziyaret Edildi

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO) üyesi Trakya Ev Tarhanaları Ltd. Şti. Metin Çırpan, Türkiye’deki hemen hemen bütün Ulusal market zincirlerine ev tarhanası üreten fabrikasında ziyaret edildi.

6 Kasım Salı günü saat 13.00’da gerçekleştirilen ziyarete Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu ve KOSGEB Temsilcisi Seda Havale katıldı.

Metin Çırpan, Nur Çırpan ve Fabrikanın Gıda Mühendisi Özlem Aydoğdu tarafından karşılanan konuklar öncelikle ikram edilen öğle yemeği sırasında sohbet ettiler.

Daha sonra Keşan TSO heyetine, Nur Çırpan ve Özlem Aydoğdu tarafından üretim tesisi ve çalışma alanları gezdirilerek üretim aşamaları ve ihracat süreciyle ilgili bilgiler aktarıldı.

Ziyarette konuşan Mustafa Helvacıoğlu, ulusal market zincirlerine tarhananın Keşan’dan gitmesinin gurur verici olduğunu belirterek, Metin Çırpan’ın bölge ticaretinde ve bölge siyasetinde bir duayen olduğunu söyledi ve Metin Çırpan’a vermiş olduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.

Metin Çırpan’da, Keşan TSO’nun yeni hizmet binasını önceki günlerde gezme fırsatı bulduğunu ve yeni binayı çok beğendiğini, iş dünyasına yakışır bir hizmet binası olduğunu dile getirdi.

Konuşmaların devamında Keşan’ın tarım, ticaret ve turizmi hakkında bilgiler paylaşıldı.

Konuşmaların ardından Metin Çırpan, Dilem Yayın Evinden Güler Erkan’ın kitaplarını Keşan TSO Kütüphanesi’ne hediye etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL