Güncel Manşet

Keşan TSO Yeni Hizmet Binasında İlk Toplantısını Yaptı

Keşan TSO Yeni Hizmet Binasında İlk Toplantısını Yaptı

 

 

 

  Keşan TSO, Temmuz ayı olağan meclis toplantısını yapımı devam eden ve %80’i tamamlanan yeni hizmet binasında gerçekleştirdi.

    Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO), yapımı devam eden ve Ekim ayı itibari ile TOBB Başkanı M. Rifat Hisarcılıoğlu’nun da katılımlarıyla açılışının yapılması planlanan yeni hizmet binasındaki ilk meclis toplantısını dün gerçekleştirildi.

     Saat 19:30’da başlayan meclis toplantısının açış konuşmasını yapan Meclis Başkanı Celil Tanyolaç, yeni hizmet binasının tamamlanmasına az bir süre kaldığını ve çalışmaların hızla sürdüğünü belirterek, Eylül ayı itibari ile yeni binada hizmet verilmeye başlanmasını planladıklarını bildirdi.

    Toplantının devamında, meclis üyelerinden oluşan inşaat komisyonu ve Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, yeni hizmet binasının tamamlanması ile ilgili yapılan çalışmalar hakkında meclis üyelerine bilgi verdi.

     Toplantının bir bölümünde, orta öğretim geçiş sistemi 2012 yılı Seviye Belirleme Sınavı (SBS)’nda başarılı olan öğrenciler, Burak Can Havale ve Timur Cinay tebrik edilerek başarılarının devam etmesi temennileri iletildi ve kendilerine armağan verildi.

     Toplantı, Temmuz ayı yönetim kurulu faaliyetlerinin değerlendirilmesi ve meclis gündem maddelerinin konuşulması ile devam ederken toplantının sonunda meclis üyeleri ve oda personeli hep birlikte iftar yaptı.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL