Eğitim Güncel

Keşan TSO’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Keşan TSO’dan 24 Kasım Öğretmenler Günü Mesajı

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (Keşan TSO) Meclis Başkan Yardımcısı Faik Helvacıoğlu, 24 Kasım Öğretmenler Günü için mesaj yayımladı. Kutlama mesajı yayımlayan Faik Helvacıoğlu, büyük bir özveri ve fedakârlık ile görevlerini yerine getiren tüm öğretmenlerin “24 Kasım Öğretmenler Günü’nü” tebrik etti.

Keşan TSO Meclis Başkan Yardımcısı Helvacıoğlu 24 Kasım Öğretmenler Günü mesajında şunları dile getirdi: “1928 yılında Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün, Başöğretmenliği unvanını kabul ettiği tarih olan 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü her yıl olduğu gibi bu yıl da büyük bir coşkuyla kutluyoruz. En değerli varlığımız olan çocuklarımızı sevgi, saygı, eğitim ile yetişmesinde ve geleceğimizin fidanlarının köklü bir ağaca dönüşmesinde öğretmenlerimizin emeği çok büyüktür. Öğrencilerini tıbkı bir anne baba gibi koruyup kollayan, büyük bir özveri ve fedakârlık ile çalışan tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü en içten dileklerim ile kutluyorum.

Keşan TSO Meclis Başkan Yardımcısı Helvacıoğlu: “Çalışmalar titizlik ile sürdürülüyor.”

Herkesin bildiği üzere pandemi döneminde tüm dünyada olduğu gibi Türkiye’de de eğitim ve öğretime ara verilmişti. Eğitim konusunda öğrencilerimizin eksiklik yaşamaması adına eğitimlere internet üzerinden devam edildi. Pandemi sürecinin hafiflemesi ile birlikte hijyen ve temizlik konularında önlemler alınarak okullarımızda eğitim verilmeye başlandı. Çünkü çocuklarımızın sağlığı bizim için her şeyden önemli. Çocuklarımız ne kadar sağlıklı ise aileler de o kadar huzurlu oluyor. Bu yüzden okullarımızda yapılan ve yapılacak olan çalışmalar titizlik ile sürdürülüyor, sürdürülmeye de devam edilecektir.

 “Keşan TSO olarak başta Cumhuriyetimizin Kurucusu Başöğretmenimiz Gazi Mustafa Kemal Atatürk olmak üzere, tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Günü’nü kutluyor, eğitim ve öğretime verdikleri emeklerden dolayı çok teşekkür ediyor, şükranlarımızı sunuyoruz.” dedi. (Erdoğan DEMİR)

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL