TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
 • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 358.274
 • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 23.759
 • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 192
 • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 25.103
Ekonomi Haberleri
 • Okuma Sayısı: 290

 • Keşan TSO’dan Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı UNICERA’ya Davet

  Keşan TSO, Oda Üyesi ve Üye Çalışanlarını 5 Kasım 2021 Cuma günü CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde Düzenlenecek Olan Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı UNICERA’ya Ücretsiz Olarak  Götürüyor.  Dünya seramik..

  Keşan TSO’dan Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı UNICERA’ya Davet

  Keşan TSO, Oda Üyesi ve Üye Çalışanlarını 5 Kasım 2021 Cuma günü CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde Düzenlenecek Olan Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı UNICERA’ya Ücretsiz Olarak  Götürüyor.

   Dünya seramik sektörünün yakından takip ettiği UNICERA İstanbul – Uluslararası Seramik Banyo Mutfak Fuarı 02 – 06 Kasım 2021 Tarihleri arasında seramik ve mutfak sektörünü tek çatı altında buluşturmaya hazırlanıyor. Banyo ürünlerinden zemin-duvar kaplamalarına, seramik işleme teknolojilerinden, mutfak ve dekorasyon ürünlerine kadar, 1.200’ün üzerinde markanın yenilikçi ürün, tasarım, malzeme ve teknolojilerin tanıtılacağı fuara Keşan Ticaret ve Sanayi Odası(Keşan TSO) Oda Üyelerini ve üye çalışanlarını ücretsiz olarak götürecek.

  Keşan TSO’nun sosyal medya hesaplarından yapılan duyuruya göre Oda Üyeleri ve Oda Üyelerinin işletmelerinde çalışan personelleri CNR Expo İstanbul Fuar Merkezi’nde  gerçekleştirilecek olan Uluslararası Seramik, Banyo ve Mutfak Fuarı – UNICERA’ya davet etti. 5 Kasım 2021 Cuma günü günübirlik Oda Üyesi ve Üye çalışanlarına ücretsiz olarak planlanan fuar gezisine 3 Kasım 2021 Çarşamba günü saat 17.00’a kadar Keşan TSO Hizmet binasından veya 0 555 964 06 73 numaralı telefon üzerinden kayıt başvurusu alınacağının bilgisine yer verildi.

  YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

  ÜYE GİRİŞİ

  KAYIT OL