Güncel Manşet

Keşan TSO’nun Bütün Çalışma Organları Biraraya Geliyor

Keşan TSO’nun Bütün Çalışma Organları Biraraya Geliyor

Dönemin Son Ortak Komiteler Toplantısında Keşan TSO’nun Bütün Çalışma Organları Biraraya Geliyor

 

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası (KTSO)’nın 18 Ocak Cuma günü düzenleyeceği dönemin son Ortak Komiteler Toplantısı’nda gündem dönem faaliyetleri ve akreditasyon süreci olacak.

     Keşan TSO’nun bütün çalışma organlarının bir araya geleceği ve 18 Ocak Cuma günü saat 15.00’da Keşan TSO Konferans Salonu’nda gerçekleştirilecek toplantıya, Meslek Komitesi üyeleri, Meclis ve Yönetim Kurulu Üyeleri, Disiplin Kurulu Üyeleri, Kadın Girişimciler ve Genç Girişimciler Komite Üyeleri katılacak.

     Dönem faaliyetlerinin anlatılacağı toplantıda ayrıca, Keşan TSO’nun akredite oda olma yolundaki süreç ve Nace Sistemi gibi konular paylaşılarak çalışma organlarına bilgi verilecek.

     Aynı gün Türkiye Odalar ve Borsalar Birliği’nden gelen akredite sorumluları Keşan TSO’nun konuğu olacak ve toplantının bir bölümünde katılımcılara akreditasyon süreci ile ilgili bilgi verecekler.

     Keşan TSO Yetkilileri toplantıya Keşan TSO’nun tüm hizmet organlarının davetli olduğunu bildirerek, ayrıntılı bilgi almak isteyenlerin, odanın 444KTSO numaralı telefonundan iletişim kurabileceklerini ifade ettiler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL