Güncel Son Dakika

Keşan’a Yeni Emniyet Müdürü…

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mehmet TEKİN’in Keşan’a tayini çıktı! Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü olarak görevini yürüten 3.sınıf emniyet müdürü Mehmet TEKİN, Yüksek Değerlendirme Kurul Kararı(Rütbe Hakediş tarihi : 30/06/2018), İçişleri..

Keşan’a Yeni Emniyet Müdürü…

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü Mehmet TEKİN’in Keşan’a tayini çıktı!

Uzunköprü İlçe Emniyet Müdürü olarak görevini yürüten 3.sınıf emniyet müdürü Mehmet TEKİN, Yüksek Değerlendirme Kurul Kararı(Rütbe Hakediş tarihi : 30/06/2018), İçişleri Bakanlığının 06/07/2018 tarihli Olurları ile 2.Sınıf Emniyet Müdürü rütbesine Terfi Etmiş ve Edirne İl Emniyet Müdür Yardımcısı olmuştur.

2.Sınıf Emniyet Müdürü olan Mehmet TEKİN, Valilik Makamının 18/07/2018 tarihli olurları ile Edirne ili Keşan ilçesine Keşan İlçe Emniyet Müdürü olarak atanmıştır.

Keşan İlçe Emniyet Müdürü olarak görevini yürütecek olan 2. Sınıf Emniyet Müdürü Mehmet TEKİN’in yerine ise, daha önceden İpsala Kara Hudut Kapısı Şube Müdürü olarak görev yapan Edirne İl Emniyet Müdür Yardımcısı, Keşan İlçe Eski Emniyet Müdürü 2. Sınıf Emniyet Müdürü Göksel DEMİRALP atandı.

REKLAM

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL