Keşan’da 3 Günlük Kan Bağışı Kampanyası Başladı…(Videolu Haber)

Keşan’da 3 Günlük Kan Bağışı Kampanyası Başladı…(Videolu Haber)

Kızılay Edirne Kan Merkezi ve Kızılay Keşan Şubesi işbirliği ile 23-24-25 Şubat tarihlerinde Kan Bağışı Kampanyası gerçekleştiriliyor. 23 Şubat 2018 Cuma günü saat 10.30’da başlayan Kan Bağışı kampanyası öncesi açıklama yapan Kızılay Keşan Şubesi Başkanı Vedat Koyuncu şunları söyledi. “23-24-25 Şubat 2018 tarihlerinde kan bağışı kampanyasına duyarlı Keşan halkının yine kan bağışında bulunacağına inanıyorum. Ülkemizin geçtiği...

Haberin Tarihi: 23 Şubat 2018 - Okunma Sayısı:579 defa okundu.

Kızılay Edirne Kan Merkezi ve Kızılay Keşan Şubesi işbirliği ile 23-24-25 Şubat tarihlerinde Kan Bağışı Kampanyası gerçekleştiriliyor.

23 Şubat 2018 Cuma günü saat 10.30’da başlayan Kan Bağışı kampanyası öncesi açıklama yapan Kızılay Keşan Şubesi Başkanı Vedat Koyuncu şunları söyledi. “23-24-25 Şubat 2018 tarihlerinde kan bağışı kampanyasına duyarlı Keşan halkının yine kan bağışında bulunacağına inanıyorum. Ülkemizin geçtiği süreç ortada ve her gün ciddi anlamda kan ihtiyacı var. Marmara Bölgesi olarak, kan ihtiyacımızı karşılıyoruz. Ama Doğu ve Güneydoğu Bölgelerinde kan merkezlerinin ciddi anlamda kan ihtiyacı var. Buralardan o bölgeye kan ulaşması için uğraş veriyoruz. Stokları dolu tutmalıyız. Buna istinaden bu kampanyayı gerçekleştirdik. Kampanyaya destek veren başta Kaymakamımız ve Belediye Başkanımız olmak üzere herkese teşekkür ediyorum. En yüksek katılımı bekliyoruz. Kampanyamız, Cumhuriyet Meydanı’nda düzenlenecek ve saat 10.30’da başlayacak. Birlik, bütünlük olma dönemindeyiz. Tüm STK’ların üyelerine ulaşarak bize destek vereceğine inanıyorum. Daha önce de  Keşan olarak, 2 günde 468 ünite kan bağışında bulunmuştuk. Bu başarılı kampanyanın devamında Türk Kızılayı Genel Başkanı Kerem Kınık, plaketle bizi ödüllendirdi. Bu plaketi Keşan halkı adına kabul etmiş oldum. Tekrar tüm Keşan halkına teşekkür ediyorum.”

Kan Bağışı Kampanyası’na Keşan Belediye Başkan Yardımcıları Salim Şevik ve Cengizhan Aktan’da katılarak kan bağışına destek verdiler.

KEŞANSPOR 1959 FUTBOLCULARI DA KAN BAĞIŞINDA BULUNDULAR.

Kampanyaya Keşanspor 1959 Kulübü Başkanı Sadetttin Baygül ile futbolcularda kampanyaya katılarak kan bağışında bulundular.

Kan Bağışı Kampanyasının ilk gününde 170 kişi kan bağışında bulundu.

Kampanya 24-25 Şubat tarihlerinde de 10.30-18.00 saatleri arasında devam edecek.

REKLAMLAR

Yorum Kapalıdır.

Arşiv

Reklam Alanı