HESABIM
Üye Ol

Keşan’da 34 kaçak göçmen yakalandı

Keşan’da 34 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE’nin Keşan ilçesinde, polis tarafından durdurulan 4 araçta yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış hazırlığında olan 34 kaçak göçmen yakalanırken, 3 organizatörde gözaltına alındı. Edirne Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şubesi ile Keşan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Keşan’da durdurdukları 4 araçta, yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmek...

Haberin Tarihi: 17 Eylül 2019 - Okunma Sayısı:1301 defa okundu.

EDİRNE’nin Keşan ilçesinde, polis tarafından durdurulan 4 araçta yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış hazırlığında olan 34 kaçak göçmen yakalanırken, 3 organizatörde gözaltına alındı.


Edirne Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şubesi ile Keşan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Keşan’da durdurdukları 4 araçta, yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmek isteyen Afganistan uyruklu 9’u çocuk, 10’u kadın 34 kaçak göçmeni yakaladı. Organizatörlük yaptıkları belirlenen 3 araç sürücüsü gözaltına alındı. 1 araç sürücüsü ise karanlıktan faydalanarak, kaçtı. Kaçan sürücüsünün yakalanması için çalışma başlatıldı. Kaçaklar, işlemlerinin ardından Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.

DHA

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı