Güncel Son Dakika Okuma Sayısı: 22

Keşan’da 34 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE’nin Keşan ilçesinde, polis tarafından durdurulan 4 araçta yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış hazırlığında olan 34 kaçak göçmen yakalanırken, 3 organizatörde gözaltına alındı. Edirne Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan..

Keşan’da 34 kaçak göçmen yakalandı

EDİRNE’nin Keşan ilçesinde, polis tarafından durdurulan 4 araçta yasa dışı yollarla Yunanistan’a çıkış hazırlığında olan 34 kaçak göçmen yakalanırken, 3 organizatörde gözaltına alındı.


Edirne Emniyet Müdürlüğü Göçmen Kaçakçılığı ve İnsan Ticareti ile Mücadele Şubesi ile Keşan Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele Grup Amirliği ekipleri, Keşan’da durdurdukları 4 araçta, yasa dışı yollarla Yunanistan’a geçmek isteyen Afganistan uyruklu 9’u çocuk, 10’u kadın 34 kaçak göçmeni yakaladı. Organizatörlük yaptıkları belirlenen 3 araç sürücüsü gözaltına alındı. 1 araç sürücüsü ise karanlıktan faydalanarak, kaçtı. Kaçan sürücüsünün yakalanması için çalışma başlatıldı. Kaçaklar, işlemlerinin ardından Edirne İl Göç İdaresi Müdürlüğü’ne gönderildi.

DHA

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL