Keşan’da Bayramlaşma Gerçekleştirildi

Keşan’da Bayramlaşma Gerçekleştirildi

Kurban Bayramı nedeniyle bayramın 1.Günü olan 24 Eylül 2015 Perşembe günü Keşan’da bayramlaşma töreni düzenlendi. Saat 13.00’de Köşk Düğün Salonu’nda başlayan bayramlaşma törenine Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu,Erdin Bircan,Edirne Vali Yardımcısı Keşan Kaymakam Vekili Mustafa Serdar Bakır, Keşan 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Tamer Gedik , Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep...

Haberin Tarihi: 24 Eylül 2015 - Okunma Sayısı:1314 defa okundu.

Kurban Bayramı nedeniyle bayramın 1.Günü olan 24 Eylül 2015 Perşembe günü Keşan’da bayramlaşma töreni düzenlendi.

DSC_3852 DSC_3904

Saat 13.00’de Köşk Düğün Salonu’nda başlayan bayramlaşma törenine Edirne Milletvekilleri Okan Gaytancıoğlu,Erdin Bircan,Edirne Vali Yardımcısı Keşan Kaymakam Vekili Mustafa Serdar Bakır, Keşan 4.Mekanize Piyade Tugay Komutanı Tuğgeneral Halil Tamer Gedik , Keşan Belediye Başkanı Mehmet Özcan, Yenimuhacır Belediye Başkanı Recep Ordu, Keşan İlçe Jandarma Komutanı J.Yüzbaşı Mahir Sağlık, Keşan İlçe Emniyet Müdür Vekili Emniyet Amiri Osman Şahin, siyasi parti temsilcileri, sivil toplum örgütü temsilcileri ve oda ve dernek temsilcileri, mahalle muhtarları ve vatandaşlar katıldılar.

DSC_3879  DSC_3917

Bayramlaşma töreninde konuşan Bakır, kendisinin Edirne Vali Yardımcısı olarak Keşan Kaymakamlığına vekalet ettiğini belirterek ve bayramlaşmaya katılanlara hoş geldiniz diyerek, “Herkesin bayramının huzur ve barış içinde geçmesini, kırgınlıkların ve küskünlüklerin bayramlarda unutulmasını diliyorum. Bu arada buradan size yakın bir süreçte Keşan Kaymakamı’nın da atanacağını ve görevine başlayacağını müjdeliyorum. Tekrar bayramlaşmaya katılanlara teşekkür eder ve herkesin Kurban Bayramını kutlarım” dedi.

DSC_3934 DSC_3921

Köşk Düğün Salonu’nun ardından protokol İlçe Jandarma Komutanlığı, İlçe Emniyet Müdürlüğü, Keşan Devlet Hastanesi ziyaret etti.

DSC_3887

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı