Asayiş

Keşan’da evden 50.000 TL değerinde yüzük çalındı

HABER MERKEZİ- Keşan’da meydana gelen evden hırsızlık olayı polis ekiplerini harekete geçirdi. Keşan Polis Merkezi Amirliği tarafından yapılan açıklamaya göre, 03 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 19:00’da ise Büyük Cami..

Keşan’da evden 50.000 TL değerinde yüzük çalındı

HABER MERKEZİ- Keşan’da meydana gelen evden hırsızlık olayı polis ekiplerini harekete geçirdi.

Keşan Polis Merkezi Amirliği tarafından yapılan açıklamaya göre, 03 Ağustos 2023 Perşembe günü saat 19:00’da ise Büyük Cami Mahallesi’nde bulunan Çetin Sokak’taki bir evde meydana gelen hırsızlık olayında müşteki olarak açıklanan E.D. isimli şahıs, polise başvurarak olayı bildirdi.

Şüphelilerin, evine temizlik bahanesiyle girdiğini ifade eden müşteki, temizlik sonrası yaptığı kontrollerde toplam 5 adet yüzüğünün yerinde olmadığını fark etti. Yapılan ilk değerlendirmelere göre, çalınan yüzüklerin toplam değerinin 50.000 TL olduğu belirtildi.

Olayın üzerine Keşan Polis Merkezi Amirliği ekipleri, detaylı bir soruşturma başlattı. Şüpheliler olarak E.Y ve N.S. isimleri belirlendi. Polis ekipleri, şüphelilerin yakalanması ve çalınan değerli eşyaların bulunması için çalışmalarını sürdürüyor.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL