Spor

Keşan’da Futbola Damga Vuranlar-Serkan Bayraktar

ERDOĞAN DEMİR- Kendi anlatımıyla Serkan Bayraktar 1971 Keşan doğumluyum. 1985 yılında Keşanspor masörü ve aynı zamanda eniştem merhum Hüsnü Kırtaş’ ın elimden tutup Keşanspora gotürmesiyle Keşanspor alt yapısında spor hayatıma..

Keşan’da Futbola Damga Vuranlar-Serkan Bayraktar

ERDOĞAN DEMİR-

Kendi anlatımıyla Serkan Bayraktar

1971 Keşan doğumluyum. 1985 yılında Keşanspor masörü ve aynı zamanda eniştem merhum Hüsnü Kırtaş’ ın elimden tutup Keşanspora gotürmesiyle Keşanspor alt yapısında spor hayatıma başladım. Buradan eniştem Hüsnü Kırtaş’ı rahmetle anıyorum. Sırasıyla Keşanspor genç takımı, amatör takımı ve profesyonel takımında forma giydim. Genç takım alt yapıda Mustafa Dinç ve rahmetli Nedim Akın Hocamın üzerimizde emeği çoktur. Keşanspor profesyonel takımına dahil olmamda ve profesyonel oyuncu olmamda da Yüksel Çelik hocamın emeği çoktur. İlk profesyonel takımım Keşanspor’dur. Sırasıyla Keşanspor ,Tekirdağ spor, Malkaraspor, Geliboluspor, İstanbul Sarıgöl spor takımlarında forma giydim . Fatih Terim ve Sepp Piontek milli takım dönemlerinde Çorlu’da yapılan ümit milli takım seçmelerinde seçilme başarısı gösterdim. O dönem askere gitme tercihimden dolayı bu fırsatı iyi değerlendiremedim. İlk antrenörluk deneyimim de futbola başladığım Keşanspor oldu Antrenörlüğe başlamamda Zafer Sarıkeçe başkanımın payı büyüktür. 12 Senelik Keşan spor antrenörlük döneminde her kademesinde çalıştım ve birçok başarı şampiyonluklar yaşadım. 2014 yılında çalışmaya başladığım Anafartalarspor kulübünde de şampiyonluklar ve başarılar yaşadım. Son şampiyonluğumuzu Hayrettin Yıldız hocam ile birlikte yaşadık. 2022/2023 Futbol sezonunda Edirne 1.Amatör Lig’de mücadele eden Anafartalarspor’u şampiyon yaparak Edirne Süper Amatör Lig’e taşıdık. Birlikte çalıştığım tüm oyuncularıma ve çalışma arkadaşlarıma çok teşekkür eder selamlarımı sunarım.

Şu an Keşan İlçe Spor Müdürlüğü Gençlik Merkezinde İlçe Spor Müdürümüz Vedat Çimen önderliğinde futbol antrenörü olarak çalışmaya devam ediyorum.  Her gününüzün spor ile iç içe geçmesini diler selam ve saygılarımı sunarım.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL