HESABIM
Üye Ol

Keşan’da Huzur Operasyonu

Keşan’da Huzur Operasyonu

02 Mayıs 2019 Perşembe günü 19:30 – 21:00 ve 23:30 – 00:30 saatleri arasında olmak üzere Keşan  İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden toplam 77 Personel ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’!nden Özel Harekat, Çevik kuvvet, Yunus timlerinin takviyesi ile birlikte 12 sabit nokta ve yol kapama noktasıyla metruk binalar, ara sokaklar ve umuma açık içkili yerlerde yapılan genel...

Haberin Tarihi: 4 Mayıs 2019 - Okunma Sayısı:1138 defa okundu.

02 Mayıs 2019 Perşembe günü 19:30 – 21:00 ve 23:30 – 00:30 saatleri arasında olmak üzere Keşan  İlçe Emniyet Müdürlüğü’nden toplam 77 Personel ve Edirne İl Emniyet Müdürlüğü’!nden Özel Harekat, Çevik kuvvet, Yunus timlerinin takviyesi ile birlikte 12 sabit nokta ve yol kapama noktasıyla metruk binalar, ara sokaklar ve umuma açık içkili yerlerde yapılan genel asayiş uygulamasında toplam 662 şahıs, 146 araç sorgulanmış olup, araçlara çeşitli maddelerden 7.414 TL idari Para cezası uygulanmış, 5 adet motorsiklet trafikten men edildi;

Yeni Mescit mahallesi ara sokaklarda yapılan seyyar sokak kontrolünde;

-S. Ç. isimli şahıs Gelibolu Sulh Ceza Hakimliğince “Hırsızlık” suçundan Aranması olduğu anlaşılarak Savcı talimatı ile gözaltına alınmıştır. Aynı Şahsın üzerinde 1,93 gr (sentetik canabinoid/bonzai) madde ele geçirildi.

-Bir içkili işyerinde M. G. isimli şahsın “Ödeme Şartının İhlali” suçundan aranması olduğu anlaşılarak şahıs savcı talimatı ile gözaltına alındı.

-Eski Gelibolu Üzerindeki bir işyerinde konsomatris olarak çalışan 4 Türk vatandaşı bayanın olduğu anlaşılarak işyeri hakkında tutanak tanzim edilmiş, aynı işyerinde G. K. isimli şahsın üzerinde “ZORAKİ-MOD914” ibareli 1 kurusıkı tabanca ve şarjöründe 7 adet fişeği ile birlikte rızaen muhafaza altına alındı.

Yine; yapılan denetimler sonucunda, 6 adet para atılmak suretiyle kazanç sağlama amacıyla kullanılan oyun makinesi ele geçirilmiş, işyerleri hakkında gerekli adli ve idari işlemler başlatıldı.

İlçe genelinde çalışmaların devam edeceği açıklandı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı