Spor Okuma Sayısı: 1.566

Keşan’da kulüp başkanları Kulüpler Birliği için bir araya geldi

4 Temmuz 2020 Cumartesi günü Keşan, Enez ve İpsala’daki kulüp başkanları ile basın mensupları kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi. Saat 10.00’de Nehir Hotel’de başlayan toplantıya Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir..

4 Temmuz 2020 Cumartesi günü Keşan, Enez ve İpsala’daki kulüp başkanları ile basın mensupları kahvaltılı basın toplantısında bir araya geldi.

Saat 10.00’de Nehir Hotel’de başlayan toplantıya Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Anafartlaralrspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut, Keşan Genç Ordu Kulübü Başkan Yardımcısı Fatih Uygun, İpsalaspor Kulübü Başkanı Deniz Akalın ve Enezspor Kulübü Başkanı Volkan Örs katıldılar.

Toplantıya katılan kulüp başkanları Kulüpler Birliği ile ilgili ve toplantı ile ilgili görüşlerini dile getirerek toplantının hayırlı olmasını dilediler.

 

Başkanlar basına yaptıkları açıklamanın ardından basına kapalı olarak bir toplantı gerçekleştirerek süreç hakkında görüş alışverişinde bulundu.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL