Güncel Manşet

Keşan`da Şeker Gibi İndirimler Başlıyor

Keşan`da Şeker Gibi İndirimler Başlıyor

15-16-17 Mart tarihlerinde düzenlenecek Kırmızı Etiketli İndirim Günleri Kampanyasına katılmak isteyen işletmeler KTSOnun 44KTSO numaralı telefonundan bilgi alabilirler
72a45e0e

Keşan TSO, Şekerbank ve Esnafın işbirliğinde, 15-16-17 Mart tarihlerinde “Şehir İndirim Günleri” düzenlenecek.

gorselson

Keşan TSO, Şekerbank Keşan Şubesi tarafından 15-17 Mart 2013 tarihleri arasında “Keşan’da şeker gibi indirimler” sloganıyla düzenlenecek “Şehir İndirim Günleri” ile ilgili tanıtım toplantısı, dün gerçekleştirildi.

Mustafa Helvacıoğlu, hem ekonomik anlamda hem de kış şartları dolayısıyla durgun ayların geçtiği bir dönemde olunduğunu belirterek, “Bu nedenle Keşan, <Şeker Gibi İndirimler>e hazırlanıyor. Yapılacak olan indirim etkinliğimiz esnafımıza ve halkımıza fayda sağlayacaktır. Bu anlamda <Şehir İndirim Günleri>nin  geleneksel hale gelmesi için yılda en az iki kez tekrarlamak istiyoruz.” dedi.

Saat 11.30 sıralarında, KTSO Toplantı Salonu’nda başlayan tanıtıma, KTSO Meclis Başkan Yardımcısı Hasan Hüseyin Enezli, Yönetim Kurulu Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Şekerbank Keşan Şubesi Müdürü Ender Özgen, KTSO komite temsilcileri ve KTSO üyesi işyeri sahipleri katıldı.

 Toplantının açılış konuşmasını yapan Enezli, bu uygulamanın Keşan ekonomisine çok büyük yarar getireceğini ifade ederek, “KTSO, Şekerbank ve esnaf el ele, bu indirimli günleri sağlayacağımıza inanıyorum. Güzel bir organizasyon olacak.” dedi.

 “BİRLİKTE GÜÇLÜYÜZ” FELSEFESİNİ ORTAYA ÇIKMIŞTIR

 Daha sonra slayt sunumu eşliğinde konuşan Mustafa Helvacıoğlu ise KTSO ve Şekerbank Keşan Şubesi işbirliğiyle, 15-17 Mart tarihleri arasında “Şehir İndirim Günleri” planladıklarını dile getirerek, şunları söyledi: “Şekerbank’ın ülke genelinde her ayın 15’ini ilan etmesi, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın yapmayı planladığı şehir indirim kampanyasıyla örtüşmüştür. Dolayısıyla, iki çalışma bir araya gelerek,felsefesini de içine alan bir organizasyon ortaya çıkmıştır. İndirim günleri ile ilgili bilgileri paylaşmadan önce, Şekerbank Genel Müdürlüğü başta olmak üzere, Keşan şube müdürümüz ve ekibine esnafımız adına sonsuz teşekkürlerimi sunmak istiyorum.

 

Keşan Ticaret ve Sanayi Odası yetkilileri, Şekerbank Keşan şube yetkilileri ve esnafımızdan oluşan çalışma grubu bir araya gelerek, yapılacak olan organizasyonun ayrıntıları görüşülmüş ve esaslar ortaya çıkmıştır.”

 BATI TRAKYA’YI DA KAPSAYAN GENİŞ KAPSAMLI BİR ÇALIŞMA…

 Hem ekonomik anlamda hem de kış şartları dolayısıyla durgun ayların geçtiği bir dönemde olunduğunu kaydeden Helvacıoğlu, “Aynı zamanda sezonun da geçiş dönemindeyiz. Bu nedenle Keşan, <Şeker Gibi İndirimler>e hazırlanıyor. Yapılacak olan indirim etkinliğimiz esnafımıza ve halkımıza fayda sağlayacaktır. Bu anlamda <Şehir İndirim Günleri>nin geleneksel hale gelmesi için yılda en az iki kez tekrarlamak istiyoruz. Üç gün sürecek olan şehir indirim etkinliğimizde, Keşan başta olmak üzere, Uzunköprü, Meriç, Küplü, İpsala, Enez, Gelibolu, Şarköy, Evreşe, Malkara, Hayrabolu merkez ve köyleri olmak üzere, Batı Trakya’yı da kapsayan geniş kapsamlı bir çalışma planlanmış ve en az 300 bin nüfusa hizmet edecek bir organizasyon düşünülmüştür.” şeklinde konuştu.

 ÜYELİK ARANMAKSIZIN HER ESNAF İÇİN GEÇERLİ

 Mustafa Helvacıoğlu, organizasyonun ayrıntıları ile ilgili bilgi vererek, şunları kayıt düştü: “50 bilboard, 16 yerel gazetede 6 gün boyunca çıkacak tanıtım ilanları, yine, Yunanistan’a yayın yapan radyolar dahil, 6 yerel radyoda günde 48 tekrar olmak üzere 1 hafta boyunca tanıtım duyuruları, Yunanca ve Türkçe yazılı 20 bin adet el broşürü, katılan her mağazaya vitrin görselleri, mağaza reyonları için kırmızı etiketli indirim kartları, balonlu mağaza süslemeleri, bölgemizdeki tüm toplu taşıma araçlarına duyuru afişleri, şehir girişleri ve şehir içine büyük cadde dövizleri yapılarak cadde etkinlikleri yapılacaktır. İndirim organizasyonumuz, mobilyadan ayakkabıya, tekstilden gıdaya, inşaattan otomotive, beyaz eşyadan perdeye her sektörü kapsamaktadır. Katılımcı esnafımız, 2-8 Mart tarihleri arasında, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası’nın organizasyondan sorumlu departmanından bilgi alabilirler. İndirim kampanyası, Keşan Ticaret ve Sanayi Odası üyeliği şartı aranmaksızın her esnafımız için geçerlidir. Kampanyaya katılacak esnafımızın belirlenmesi süreci 8 Mart tarihinde sona erecektir. 11 Mart tarihinde indirim organizasyonuna katılan esnafımızla birlikte yapacağımız toplantıda indirim kampanyasının şartları ve esasları görüşülecektir. Kampanyamızın bölgemize, esnafımıza ve halkımıza hayırlı olmasını diliyoruz.”

 ESNAFIMIZIN YANINDA SÖZDE DEĞİL ÖZDE OLAN BİR BANKA OLDUĞUMUZU GÖSTERMİŞ OLDUK

 Son olarak konuşan Şekerbank Keşan Şubesi Müdürü Ender Özgen de KTSO, Şekerbank ve esnaf işbirliği ile düzenlenecek olan “Şehir İndirim Günleri” etkinliğini sonuna kadar desteklediklerini belirterek, “Esnafımıza ve halkımıza fayda sağlayacak olan bu önemli organizasyonun Türkiye’de ilk defa yapılacak olması da bizleri ayrıca gururlandırıyor. Bu örnek çalışmanın diğer bölgelerimize de rol model olacağını umut ediyoruz. Şekerbank Keşan Şubesi, odamız ve esnafımızın güç birliği yaparak hazırladığı bu proje herkes tarafından memnuniyetle karşılandı. Ülke genelinde, Şekerbank olarak her ayın 15’ini ilan ettiğimiz bir kampanyamız mevcuttu. Şehir İndirim Kampanyamızın da, yurt genelindeki kampanyamızla örtüşmesi ve sezonun geçiş dönemine denk gelen bu aylarda olmasını oldukça önemsedik. Şimdi bu kampanyayı Şekerbank olarak yerel bazda daha da pekiştirerek, esnafımızın yanında sözde değil özde olan bir banka olduğumuzu göstermiş olduk. Esnafımıza ve halkımıza fayda getirecek olan bu önemli projeyi destekleyen ve katkı veren Şekerbank ailesine, Keşan Şubesi adına teşekkür ediyor, Keşan’a hayırlı olmasını diliyoruz.” dedi.

 Konuşmaların ardından ise KTSO ve Şekerbank Keşan Şubesi arasında hazırlanan protokol imzalandı.

 Yetkililer 8 Mart tarihine kadar Kırmızı Etiketli İndirim Kampanyasına katılmak isteyen esnaftan talep toplayacaklar. Organizasyona katılmak isteyen işletmeler kayıt ve ayrıntılı bilgi için Keşan TSO’nun 444 KTSO numaralı telefonundan bilgi alabilecekler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL