Spor Okuma Sayısı: 637

Keşan’daki spor kulübü başkanları Keşan Postası’nda Erdoğan Demir’in canlı yayın konuğu oldu

SPOR KULÜPLERİ BAŞKANLARI CANLI YAYIN KONUĞUMUZ OLDU Keşan’daki spor kulüpleri başkanları 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü akşamı Keşan Postası’nda Erdoğan Demir‘in canlı yayın konuğu oldu. Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin,..

SPOR KULÜPLERİ BAŞKANLARI CANLI YAYIN KONUĞUMUZ OLDU

Keşan’daki spor kulüpleri başkanları 30 Mayıs 2020 Cumartesi günü akşamı Keşan Postası’nda Erdoğan Demir‘in canlı yayın konuğu oldu.

Keşanspor Kulübü Başkanı Nehir Gergin, Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Keşan Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut ile Keşan Genç Ordu Kulübü Başkanı Fatih Uygun‘un katılacağı ve saat 22.00’de Keşan Postası Facebook sayfasından canlı olarak yayınlanacak programda konuklar Demir‘in sorularını ve izleyicilerden gelecek soruları cevaplandırarak kulüplerin son durumları ve ASKF’nin liglerle ilgili alacağı kararlar hakkında açıklamalarda bulundu.

Başkanlar, kulüplerin güçlü hale gelmesi için bir araya gelerek ortak kararlar alması gerektiğini de dile getirdiler.

Demir, spor kulüpleri ile pandemi sürecinin ardından Keşan Spor Şurası’nın gerçekleştirilerek Keşan’daki spor kulüplerinin durumunun görüşülmesi gerektiğini belirtti.

2 saat 43 dakika süren anlı yayını 31 Mayıs 2020 Pazar günü saat 01.55 itibari  ile Keşan Postası sayfasından 6.216 ve Keşan sayfasından 4.250 olmak üzere 10.666 kişi izledi.

Yayını aşağıdaki linkten izleyebilirsiniz.

Kulüp Başkanları ile Canlı Yayındayız

Keşanspor Başkanı Nehir Gergin, Anafartalarspor Kulübü Başkanı Salih Kirezci, Keşan İdmanyurdu Kulübü Başkanı Taner Karatepe, Keşan Belediyesi Yelken ve Su Sporları Kulübü Başkanı Andaç Gedik, Keşan Kültürspor Kulübü Başkanı Evren Bulut ve Keşan Genç Ordu Kulübü Başkanı Fatih Uygun, Erdoğan Demir'in bu akşamki canlı yayın konuğu.

Keşan Postası paylaştı: 30 Mayıs 2020 Cumartesi

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL