TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 356.636
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.643
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 215
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 31.467
Eğitim

Keşan’daki üniversitelerimize 700 öğrenci daha geliyor

  –    Keşan’da toplam üniversite öğrenci sayımız 2 Bin 500’e ulaşıyor  –     Helvacıoğlu, Keşan’daki üniversitelere kayıt yaptıran öğrencileri de karşılayarak bir süre kendileri ile görüştü. 9 Eylül 2021 Perşembe günü..

Keşan’daki üniversitelerimize 700 öğrenci daha geliyor

  –    Keşan’da toplam üniversite öğrenci sayımız 2 Bin 500’e ulaşıyor

 –     Helvacıoğlu, Keşan’daki üniversitelere kayıt yaptıran öğrencileri de karşılayarak bir süre kendileri ile görüştü.

9 Eylül 2021 Perşembe günü Edirne’de çeşitli ziyaretlere katılan Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Trakya Üniversitesi’nde kayıt masalarını da ziyaret ederek, kayıt yapan öğrencilerle görüştü.

Helvacıoğlu Keşan’daki üniversitelerimiz için oluşturulan kayıt masalarını ziyaret ederek, burada Keşan MYO, Keşan Yusuf Çapraz Uygulamalı Bilimler, Hakkı Yörük Sağlık Yüksekokullarına kayıt yaptırarak Keşan’ı tercih yapan öğrenciler ile de görüştü ve onlarla sohbet ederek,”Şehrimize hoşgeldiniz, sefalar getirdiniz. Keşan’ımızda asla yalnız olmayacaksınız, belediyeniz her zaman yanınızda olacak. Keşan’ımızı tercih ettiğiniz için teşekkürler, Edirne ve Keşan ikinci eviniz olacak” dedi.

Helvacıoğlu, ziyaretlerde kendisine eşlik eden Rektör Yardımcısı  Prof. Dr. Murat Türkyılmaz ve Genel Sekreter Yardımcısı Ahmet Sezginve Keşan’a Hoşgeldin standı hazırlayan gençlik kollarına da teşekkür etti.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL