TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 224.192
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 5.809
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 65
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 5.917
Köşe Yazısı Okuma Sayısı: 27.900

Keşan’dan bir Buzoz geçti

Keşan’da Buzoz Mustafa’yı tanımayan yoktur. Kimliğindeki adıyla Mustafa Kemal Gül. 19 Eylül 2012 tarihinde kaybettik sevgili Buzoz’umuzu. Onunla ilgili olarak ölümünden kısa bir süre sonra bir köşe yazısı yazmıştım. Onu tanıdığım, bildiğim..

Keşan’da Buzoz Mustafa’yı tanımayan yoktur. Kimliğindeki adıyla Mustafa Kemal Gül. 19 Eylül 2012 tarihinde kaybettik sevgili Buzoz’umuzu.

Onunla ilgili olarak ölümünden kısa bir süre sonra bir köşe yazısı yazmıştım. Onu tanıdığım, bildiğim kadarıyla anlatmıştım. Keşan’ın en iyi müzisyenlerinden baterist Buzoz, yetenekli olduğu kadar renkli bir kişiliğe sahipti.

Ramazan aylarının vazgeçilmezi Keşanspor Düğün Salonunda yapılan ‘Tombala’ları kim hatırlamaz ki? Sayılara verdiği sıfatlar. Kim unutabilir ki ‘9’ koca kafalı Hanko demesini, ‘4’ Yahudi penceresi demesini. Çok erken sayılabilecek yaşta kaybettik kendisini. Hep gülümseyerek anılarını anlatıyoruz.

Cenaze günü bile cami avlusunda tek hüzün onun bir daha fiziken aramızda olamayacağı düşüncesiydi.

Ailesine buradan sabırlar diliyorum.

8. Ölüm yıldönümünde Mustafa Kemal Gül’ü Buzoz’u rahmetle anıyorum. Şu sözü hala kulaklarımdadır: Bülentoz Aynaaa mı? Aynaaa tabii

 

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL