TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Güncel

Keşan’dan Marmaris Yangını Mağdurlarına yardım kampanyası

Keşanlı esnaf son günlerde ülkenin çeşitli noktalarından çıkan orman yangınları nedeniyle yaptıkları bir çalışma ile Marmaris’te yangından zarar gören vatandaşlara iletilmek üzere bir yardım kampanyası başlattı. Uğurcan Urgan, Serkan Dişdiş..

Keşanlı esnaf son günlerde ülkenin çeşitli noktalarından çıkan orman yangınları nedeniyle yaptıkları bir çalışma ile Marmaris’te yangından zarar gören vatandaşlara iletilmek üzere bir yardım kampanyası başlattı.

Uğurcan Urgan, Serkan Dişdiş ve Serkan Şen ömderliğinde başlatılan yardım kampanyasında toplanan çeşitli yardımlar Marmaris Kaymakamlığı’na iletilecek.

Yardımları  Marmaris Kaymakamlığıma teslim etmek üzere Serkan Dişdiş 5 Ağustos Perşembe günü yola çıkacak ve yardımları teslim edecek.

Urgan, Dişdiş ve Şen kampanyaya katılan Keşanlı esanfa teşekkür ederek, “Böyle günlerde ülke olarak yardımlaşmak ve birbirimize katkı sağlamak çok önemli. Bizler de bugün zor günler yaşayan Marmarisli hemşerilerimize destek olmak için bu kampanyayı başlattık. Bu kampanyaya destek veren tüm Keşanlı hemşehrilerimize teşekkür ederiz” dediler.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL