Belediyeler Ekonomi Haberleri

KEŞAN’IN OSB TAPUSU TESLİM ALINDI

Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgesi’nde yeni bir adım atıldı. OSB’nin tapusu Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyelerine teslim edildi. Keşan Gıda İhtisas OSB’nin kurulacağı alanın Keşan Gıda İhtisas OSB..

KEŞAN’IN OSB TAPUSU TESLİM ALINDI
OSB’nin tapusu Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyelerine teslim edildi.

Keşan Gıda İhtisas OSB’nin kurulacağı alanın Keşan Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu’na devredilmesiyle ilgili 6 Nisan 2022 Çarşamba günü alınan tapuyla tamamlandı. Gıda OSB’nin kurulması planlanan alana ait toplam 4 parselin tapuları , Keşan Gıda İhtisas OSB Yönetim Kurulu üyeleri Keşan Kaymakamı Cemalettin Yılmaz, Keşan Belediye Başkanı Mustafa Helvacıoğlu, Keşan TSO Yönetim Kurulu Başkanı İsmail Şapçı, Keşan TB (Ticaret Borsası) Yönetim Kurulu Başkanı Necmi Kaymaz, Keşan Gıda İhtisas OSB Müdürü ve Keşan TSO Genel Sekreteri Erdem Başak’a Keşan Tapu Müdürü Yavuz Eker tarafından teslim edildi.

Keşan Belediyesi Facebook sayfasından yapılan paylaşımla tapunun teslim alındığı kamuoyu ile paylaşıldı.
Paylaşımda şu mesaj yer aldı.
“Hayırlısıyla Gıda OSB’nin yer teslimini gerçekleştirdik
Süreç tıkır tıkır işliyor, Keşan’ımızın gelecek vizyonunu hep birlikte oluşturuyoruz
Hem istihdam artışı hem de şehrin ekonomik canlanmasına büyük katkı sağlayacak, gerçek tarımsal potansiyelini açığa çıkaracak, Keşan’ımızı üretim ve ticaretin başşehirlerinden biri yapacak OSB’de süreç planlandığı gibi tıkır tıkır işliyor.
Şehrimizin gelişimi, bölge ürünlerinin katma değerli ürünler olarak pazarlanması ve vatandaşlarımızın refahı için ilgili tüm kurumlarımızla el ele vererek çalışıyoruz.”
Keşan Ticaret ve Sanayi odası Facebook Sayfasında yayınlanan mesaj da şöyle;
,
Bölgemizde kurulacak olan Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgemiz’in kısa sürede altyapı ve üstyapılarının çalışmalarına başlanacaktır.
Konumu gereği uluslararası ve şehirlerarası hizmet alanlarında çalışmalarına başlayacak olan, Keşan Gıda İhtisas Organize Sanayi Bölgemizin milletimize ve bölgemize hayırlı olmasını temenni ederiz.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL