Keşan’ın Sporda Yüzü Voleybol Takımlarıyla Güldü…

Keşan’ın Sporda Yüzü Voleybol Takımlarıyla Güldü…

Edirne Yıldızlar Voleybol Ligi 25 Kasım 2017 Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla başladı. Ligde Keşan’ı temsil eden Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü 25 Kasım Cumartesi günü Edirne’de oynadığı karşılaşmada FSM Kulübü’nü 3-0, 1923 Keşan Gençlik Takımı da yine aynı gün Edirne’de oynadığı karşılaşma da DSİ takımını 3-1 mağlup etti. 26 Kasım 2017 Pazar günü saat 14.00’te...

Haberin Tarihi: 27 Kasım 2017 - Okunma Sayısı:600 defa okundu.

Edirne Yıldızlar Voleybol Ligi 25 Kasım 2017 Cumartesi günü oynanan karşılaşmalarla başladı.

Ligde Keşan’ı temsil eden Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü 25 Kasım Cumartesi günü Edirne’de oynadığı karşılaşmada FSM Kulübü’nü 3-0, 1923 Keşan Gençlik Takımı da yine aynı gün Edirne’de oynadığı karşılaşma da DSİ takımını 3-1 mağlup etti.

26 Kasım 2017 Pazar günü saat 14.00’te başlayan maçta da Keşan Gençlik Merkezi Spor Kulübü karşılaştığı Edirnespor’u 3-0 mağlup ederken;

Saat 16.00’da başlayan karşılaşmada da 1923 Keşan Gençlik Kulübü FSM Kulübü’nü 3-0 mağlup ederek şampiyonluk iddialarını devam ettirdiler.

Keşan Belediyesi Atatürk Spor Salonu’ndaki Voleybol Maçlarında yoğun bir taraftar topluluğu karşılaşmaları izleyerek iki takıma da büyük destek verdiler.

1923 Keşan Gençlik- FSM maçında ayağının yan basmasıyla sakatlanan Sude’ye salonda sağlıkçı olmaması nedeniyle ilk müdahaleyi Keşanspor’un eski masörlerinden Serbülent Dalkıran (Arı) yaptı.

 

Daha sonra 112 Acil Ambulansın telefonla çağrılmasının ardından salona gelen sağlık ekibindeki görevli erkek sağlık memurunun, olayı görüntüleyen sitemiz Genel Yayın Yönetmeni ve Keşan FM Spor Zamanı Programı Yapımcısı Erdoğan Demir’e “Kamerayı kapat. Niye çekiyorsunuz ” şeklindeki tepkisi dikkatleri çekerken, Demir’ de sağlık görevlisine “Ne oldu arkadaşım rahatsız mı oldun? Herkes işini yapacak ” şeklinde cevap verdi.


Müdahalesi yapılan Sude daha sonra sedye ile alınarak ambulansa oradan da tedavisi yapılmak üzere hastaneye getirildi.

 

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı