HESABIM
Üye Ol

Keşanlı Basın Mensuplarından İlçe Jandarma Komutanı’na Ziyaret

Keşanlı Basın Mensuplarından İlçe Jandarma Komutanı’na Ziyaret

Keşanlı basın mensupları 2 Kasım 2018 Cuma günü Keşan İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Boyraz’ı makamında ziyaret ettiler. Saat 14.00’te gerçekleşen ziyarete TRT-Tek Rumeli TV Keşan Muhabiri-Keşan Haber Sitesi Sahibi Necdet Uybaş, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı ve Keşan Postası Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir, Medyaa Keşan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam,...

Haberin Tarihi: 2 Kasım 2018 - Okunma Sayısı:361 defa okundu.

Keşanlı basın mensupları 2 Kasım 2018 Cuma günü Keşan İlçe Jandarma Komutanı Ramazan Boyraz’ı makamında ziyaret ettiler.

Saat 14.00’te gerçekleşen ziyarete TRT-Tek Rumeli TV Keşan Muhabiri-Keşan Haber Sitesi Sahibi Necdet Uybaş, Türkiye Yerel Basın Birliği Edirne Şube Başkanı ve Keşan Postası Sitesi Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir, Medyaa Keşan Gazetesi Yazı İşleri Müdürü Bülent Saylam, Keşan FM Reklam Danışmanı Ceyhun Yüzer, Keşan Online Com Editörü Emre Akarca, Egetürk TV Keşan Temsilcisi Ertan Dağlar ile Edirne Medya TV Şarköy Muhabiri Derya Düşünce ile Egetürk TV Kameramanı Nebi Deniz katıldılar.

Gazeteciler, Boyraz’a görevinde başarılar dileyerek, Keşan Emniyet Müdürlüğü’nün oluşturduğu Whatsap Grubu’ndan bahsederek jandarmanın haberleri için de bu grupta paylaşımda bulunulmasını ve jandarma ile basının ilişkilerinin daha sağlıklı yürüyebileceğini ve jandarmanın haberlerinin ve çalışmalarını daha geniş kitlelere iletilmesine katkı sağlayacağını belirttiler.

Boyraz da ziyaret için Keşanlı basın mensuplarına teşekkür ederek, “Bu çalışma için bir arkadaşımızı görevlendirip bunu grubunuzda haberlerimizi paylaşması için görevlendireceğim. Böylece jandarmanın haberlerinin de daha geniş kitlelere ulaşacağına inanıyorum” dedi.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı