TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 351.165
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 29.240
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 214
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 26.539
Siyaset Video Galeri

Keşanlı heyetin merhum Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel’e ziyaret görüntüleri…

2 Mart 2000 tarihinde Keşan Belediye Başkanı Merhum Mehmet Gemici, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı, Beyendik Belediye Başkanı merhum Selami..

2 Mart 2000 tarihinde Keşan Belediye Başkanı Merhum Mehmet Gemici, Enez Belediye Başkanı Abdullah Bostancı, İpsala Belediye Başkanı Mehmet Karagöz, Çamlıca Belediye Başkanı Halil Büyükyatıkçı, Beyendik Belediye Başkanı merhum Selami Akın, İbriktepe Belediye Başkanı Hasan Bayram ile bir grup ilçe başkanı, siyasetçi ve merhum Gazeteci Tuncay Çekver, Gazeteci Ömer Çakıcı ile sitemizin Genel Yayın Yönetmeni Erdoğan Demir, Enez’in baraka sorunları konusunda dönemin Cumhurbaşkanı Süleyman Demirel‘i ziyaret etmişlerdi.
O ziyaret Erdoğan Demir tarafından kayıt altına alınmıştı. İşte o görüntüler. İzleyelim ve o günleri bir kere daha yaşayalım
Bu videoda bulunan ve hayatını kaybeden merhumları bir kez daha rahmet ve minnetle anıyor, yakınlarına bir kez daha sabır ve başsağlığı diliyoruz.
www.kesanpostasi.com

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL