TÜRKİYE GÜNLÜK KORONAVİRÜS TABLOSU Toplam İstatistikler
  • BUGÜNKÜ TEST SAYISI 355.226
  • BUGÜNKÜ HASTA SAYISI 27.197
  • BUGÜNKÜ VEFAT SAYISI 221
  • BUGÜNKÜ İYİLEŞEN SAYISI 20.458
Spor

Keşanlı Taekwandocu Buse Pamuk Türkiye 3.oldu

Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Buse Pamuk, 28 Temmuz- 2 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da yapılan Taekwando Şampiyonası’nda Ümit Bayanlar 73 küloda Türkiye 3.sü olarak Keşan’a büyük bir sevinç ysaşattı…

Keşanlı Taekwandocu Buse Pamuk Türkiye 3.oldu

Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü sporcusu Buse Pamuk, 28 Temmuz- 2 Ağustos tarihleri arasında Ankara’da yapılan Taekwando Şampiyonası’nda Ümit Bayanlar 73 küloda Türkiye 3.sü olarak Keşan’a büyük bir sevinç ysaşattı.

Rumeli Gençlik ve Spor Kulübü Başkan Yardımcısı Hüseyin VARDAR konuyla ilgili yaptığı yaptığı açıklamada;

“28 Temmuz – 02 Ağustos 2021 tarihleri arasında Ankara Taha Akgün spor salonunda yapılan Ümitler Türkiye Şampiyonasında 01 Ağustos Pazar günü tatamiye çıkan sporcumuz Buse PAMUK Ümit Bayanlar 73 Kg’da Türkiye 3. Olmuş ve Ümitler Milli Takım seçmelerine katılmaya hak kazanmıştır.

Sporcumuzu tebrik eder başarılarının devamını dileriz. İlimize ve İlçemize hayırlı olsun. Sporcumuz Ümitler kategorisinin ilk yılında böyle bir başarı elde etmesi gelecek için umut vaat etmiştir. Bu yıldan sonra 4 yıl daha ümitler kategorisinde yarışabilecektir. Sporcumuzdan bundan sonra katılacağı Ulusal ve Uluslararası arenalarda çok daha büyük başarılar beklemekteyiz.

Çalışmalarımızda bizlere antrenman yapmak için imkan sağlayan Keşan Gençlik Hizmetleri ve Spor İlçe Müdürlüğüne, Şampiyonaya katılımımızda bizlere destek olan Keşan Belediye Başkanlığına çok teşekkür ederiz.” dedi.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL