HESABIM
Üye Ol

Keşanlı veteranlar

Bekir COŞKUN bcoskun@kesanpostasi.com       Değerli futbol severler; Kendimde bir veteran olarak daha önceki yazılarımda da Keşan’ın veteranları olarak bir yazım vardı; okuyucularım bilir. Geçen sene pek başarılı olamayan Keşan’ın veteranları bu sene Trakya Veteranlar Ligine son hızla hazırlanmaya başlamıştır. 28 AĞUSTOS 2013 Çarşamba günü Tekirdağ’da yapılan Trakya Veteranlar Ligi Toplantısına Keşan Veteranlar futbol...

Yazar: Bekir COŞKUN - Yazının Tarihi: 29 Ağustos 2013 - Okunma Sayısı:5150 defa okundu.

Bekir Coskun

Bekir COŞKUN

bcoskun@kesanpostasi.com

 

 

 

Değerli futbol severler; Kendimde bir veteran olarak daha önceki yazılarımda da Keşan’ın veteranları olarak bir yazım vardı; okuyucularım bilir.

Geçen sene pek başarılı olamayan Keşan’ın veteranları bu sene Trakya Veteranlar Ligine son hızla hazırlanmaya başlamıştır. 28 AĞUSTOS 2013 Çarşamba günü Tekirdağ’da yapılan Trakya Veteranlar Ligi Toplantısına Keşan Veteranlar futbol takımını temsilen Oyuncularımız Ayhan ALTINDİŞ ve Ercan SUÇİ katılmıştır.

Toplantı sonucunda Keşan Veteranların Trakya genelinde iyi bir intibaa bıraktığı toplantıya katılan Diğer İl ve İlçe üyelerinin konuşmaları bizleri onore etmiştir. Keşan ve Keşan halkı adına bu sene ki Misyonumuz da öncelikle centilmenlik ve misafir perverlik olacaktır. Disiplinli çalışma ve fedakarlık sonucu da başarıyı getirecektir diye düşünüyorum.

Bunun yanı sıra geçen sene bizlere yardımlarını esirgemeyen Keşan Belediye Başkanı Sayın Dr.Mehmet ÖZCAN’a, Keşan Ticaret Borsası Eski Başkanı Ender MADEN’e, Değerli Esnafımız Çakıroğlu Pomba işletmecisi Osman ÇAKIROĞLU’na Maddi ve manevi desteklerinden dolayı bir kez daha teşekkür ediyoruz.

Bizlerin bu faaliyeti yürütebilmemiz tabi ki şahsi gayretlerimizdir. Ancak şu da bilinmelidir ki,  gösterilecek ilgi ve alaka  bizlere verilecek en büyük enerjidir.

28-29 EYLÜL 2013 Tarihi itibariyle başlacak olan lig müsabakalarına tüm Keşan Halkını bekliyoruz. 45-60 yaş arası kişilerin spor adına yaptıkları mücadeleyi görmenizi isterim.

Bu yazıya 1 Yorum Yapıldı.

Bir Yorum Yazın

Arşiv

Reklam Alanı