Güncel Okuma Sayısı: 27

Keşanlılar Onunla Gurur Duyuyor…

Aslen Keşanlı olan A Spor Müdürü, ATV Spor Koordinatörü ve Fotomaç Yazarı olan Serkan Korkmaz’ın mesleğindeki başarısı ve yükselişi Keşanlı hemşehrilerini mutlu ediyor ve Keşanlılar kendisiyle gurur duyuyorlar. SERKAN KORKMAZ..

Keşanlılar Onunla Gurur Duyuyor…

Aslen Keşanlı olan A Spor Müdürü, ATV Spor Koordinatörü ve Fotomaç Yazarı olan Serkan Korkmaz’ın mesleğindeki başarısı ve yükselişi Keşanlı hemşehrilerini mutlu ediyor ve Keşanlılar kendisiyle gurur duyuyorlar.

SERKAN KORKMAZ KİMDİR?

A Spor ekranlarında spor yorumcusu olarak yer alan Serkan Korkmaz 1972 yılında İstanbul’da dünyaya gelmiştir. İstanbul Teknik Üniversitesi İnşaat Mühendisliği Bölümünden mezun olmuştur. Asıl mesleği İnşaat Mühendisliği olan Serkan Korkmaz okul döneminde televizyon dünyası ile tanıştığını ardından Cine 5 ve Show Tv bünyesinde yer aldığını belirtmiştir.

Daha sonra NTV’de 10 yıl, Haber 24’te 3 sene, Fox Türkiye’de 1 sene çalışmıştır. Bir dönem Türkiye Futbol Federasyonu Genel Direktör Yardımcılığı yapmıştır.

 

TRT’de programda hazırlayan Serkan Korkmaz kısa bir süre Beyaz Tv sonrasında ise A Haber Spor Müdürü olarak Turkuaz Medya’ya katıldığını belirtmiştir.

Keşanlılar Serkan Korkmaz ile gurur duyduklarını belirterek “Serkan Korkmaz’ın her katıldığı programı merakla ve zevkle takip ediyoruz. Futbol ile ilgili yaptığı yorumları merakla izliyoruz. Böyle bir hemşehrimiz olduğu için kendisiyle gurur duyuyoruz.

Serkan Korkmaz, 19 Şubat 2016 tarihinde Keşan’a gelerek öğrenciler ve Keşanlılarla iki ayrı organizasyonda bir araya gelmişti.

Serkan Korkmaz aslen Keşan’lıdır.

YORUMLAR (İLK YORUMU SİZ YAZIN)

ÜYE GİRİŞİ

KAYIT OL